Tiebreak był na wyciągnięcie ręki! Kadeci odpadają w 1/4 MP

Sześciu siatkarzy na konsultacji szkoleniowej

W drugim meczu grupy 1 turnieju 1/4 MP kadetów w Warszawie spotkały się zespoły TS Chelmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych i KPS Siedlce. Niezwykle ważny mecz dla obu zespołów. Dla nas porażka wiąże się z wcześniejszym powrotem do domu dla Siedlec to mecz otwarcia.
Niestety zaczęliśmy od dwóch przegranych setów do 21 i do 17 jednak w 3 secie nastąpiło przebudzenie. Widać ze chcieliśmy zostać w Warszawie do niedzieli. Seta 3 zwyciężamy na przewagi 27:25 i co najważniejsze zaczynamy grać coraz lepiej. W 4 secie do 13:13 zespoły szły równo, później pokazaliśmy lepszą siatkówkę i przy stanie 23:18 coś nagle się zacięło. Dwa dotknięcia siatki, miękka gra w ataku, błąd ustawienia! I zamiast tiebreaka mamy porażkę 23:25 w 4 secie.

Mecz kończy się 1:3 a nam pozostaje jutro o 10:00 zagrać o 5 miejsce w tym turnieju. Niestety, choć nadzieje i chęci były zdecydowanie większe.

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku