Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Polska – Irlandia już w sobotę!

W Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua Zdrój odbyła się konferencja prasowa przed meczem reprezentacji Polski z Irlandią, który zaplanowano na 2 czerwca 2018 roku.

 

– Cieszymy się, że reprezentacja Polski ponownie zawitała do Wałbrzycha. Co prawda kadra ostatnio gra tu dość często, że nie jest to już tak spektakularne wydarzenie jak dawniej, wciąż liczymy na doping – mówił Mariusz Gawlik, prezes Aqua Zdroju.

Zadowolony z przebiegu zgrupowania był również selekcjoner reprezentacji.

– Jak zawsze w Wałbrzychu, wszystko jest doskonale przygotowane i cieszymy się, że możemy tu trenować, przygotowywać się do kolejnych spotkań.

Trener kadry odniósł się również do zmian personalnych w kadrze.

– Biorąc pod uwagę, że praktycznie straciliśmy już szanse na awans do turnieju, rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnych eliminacji. W meczu z Irlandią sprawdzimy pewne rozwiązania, które być może wykorzystamy w przyszłości. Musimy też odmłodzić kadrę. Takie mecze służą sprawdzeniu dyspozycji zawodniczek – dodaje trener.

Mecz rozegrany zostanie 2 czerwca o godzinie 18:00. Dodatkowo następnego dnia reprezentacje zmierzą się jeszcze raz, już za zamkniętymi drzwiami. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

 

P