Dzień Piłkarza przy Ratuszowej

Jakub Zima

Serdecznie zapraszamy na piłkarskie święto połączone ze zbiórką na hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu. Mecze zostaną rozegrane w sobotę 1 września na boiskach i stadionie Centrum Aqua Zdrój. W programie o godz. 15:00 mecz charytatywny samorządowcy vs księża, a o godz. 17:00 mecz IV ligii Górnik Wałbrzych vs Unia Bardo. Dodatkowo w godz. 10:00 – 15:00 odbędzie się piłkarskie zakończenie wakacji, otwarty turniej drużyn podwórkowych dzieci i młodzieży – zapisy w dniu zawodów.

Bilet w cenie 10 zł, zawiera wstęp na mecz charytatywny oraz mecz ligowy klubu Górnik Wałbrzych – cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wałbrzyskiego hospicjum. Bilety dostępne w Hotelu Aqua Zdrój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nowe twarze wałbrzyskiej Ekstraligi

AZS PWSZ Wałbrzych nowy sezon Ekstraligi rozpoczął z mocnym przytupem. Jak do tej pory drużyna rozegrała cztery ligowe spotkania zakończone zwycięstwem, co przełożyło się oczywiście na 12 punktów w klasyfikacji generalnej najwyższej klasy rozgrywkowej w polskim kobiecym futbolu. Zespół tradycyjnie już uległ sporym zmianom w kwestii zawodniczek. Z Wałbrzychem pożegnało […]