Klaudia Fabova w kadrze Słowacji

Nowa napastniczka AZS PWSZ Wałbrzych – Klaudia Fabova również pojechała na zgrupowanie reprezentacji swojego kraju – Słowacji. Etatowa reprezentantka U19 dostaje również szanse ponownego zaprezentowania się w głównej kadrze naszych południowych sąsiadów.

Fabova w Wałbrzychu ma już na koncie trzy zdobyte bramki w ekstraligowych spotkaniach. Teraz wesoła Słowaczka trenuje z koleżankami z rodzimego kraju szykując się na kolejne mecze eliminacji Mistrzostw Świata.
Słowaczki z Norweżkami zagrają w Senecu (31.08.18 o godzinie 20:00) z kolei z piłkarkami z Irlandii Północnej zmierzą się w wyjazdowym starciu w Portadown (04.09.18 o godzinie 20:30).
Fot. Klaudia Fabova

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Rezerwy Górnika w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Piłkarze rezerw Górnika Wałbrzych rozegrali bardzo dobre spotkanie i po efektownym zwycięstwie nad imiennikiem z Boguszowa-Gorc są już w III rundzie Pucharu Polski okręgu wałbrzyskiego. Mecz od samego początku toczył się pod dyktando wałbrzyskiej drużyny. Biało-niebiescy grali pewniej. Próbowali rozgrywać piłkę w sposób nieszablonowy, niejednokrotnie zaskakując rywala. Już w pierwszej […]