Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Ekstremalne wyzwanie dla biegaczy

Ekstremalna przygoda dla każdego! W Wałbrzychu czeka na Ciebie nie lada atrakcja, w dniach 29-30 września 2018 roku, po raz pierwszy w historii, będzie można zmierzyć się z morderczymi trasami Runmageddonu. To największy i najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie, w którym wystartowało już ponad 100 tysięcy uczestników. Runmageddon oferuje zróżnicowane trasy – od 3 km z 15+ przeszkodami do 42 km ze 140+ przeszkodami. Na większości eventów czeka również specjalna trasa Runmageddon Kids, dla dzieci w wieku 4-11 lat.Co Cię czeka na Runmageddonie Wałbrzych:

Podczas Runmageddonu Wałbrzych organizator zapewnia maksimum ekstremalnej rozrywki dla startujących dzieci, młodzieży i dorosłych, a także dla kibiców. Uczestnicy będą sprawdzać swoją siłę charakteru pokonując zmyślne konstrukcje Runmageddonu, a kibice będą mogli podziwiać ich zmagania oraz odpoczywać, bawić się w przygotowanym specjalnie dla nich Miasteczku Kibica. Osoby, które ukończyły 18 lat mają do wyboru 3 formuły biegu: Intro, 3 kilometrowy dystans z ponad 15 przeszkodami, Rekrut, czyli 6 kilometrowy bieg z minimum 30 przeszkodami lub też najdłuższy dystans tej edycji Runmageddonu 12 kilometrowy Classic z co najmniej 50 przeszkodami. Młodzież po 16 roku życia, ale tylko za osobistą zgodą prawnego opiekuna może wziąć udział w formule Intro ( 3 km, 15+ ). Dla dzieci w wieku 4-11 lat przygotowana będzie specjalna trasa KIDS licząca 1 kilometr, naszpikowana około 10 przeszkodami.

Intro (3 km / 15 +przeszkód), starty w dniu 29 września

Intro, to nasz najkrótszy dystans przeznaczony dla tych wszystkich, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę ze sportem. Wszyscy startujący będą zmierzać się z wymyślnymi przeszkodami Runmageddonu sprawdzając swoją siłę i charakter. To będzie niezapomniane przeżycie i na pewno wzmoże apetyt na dłuższe dystanse. Na wszystkich śmiałków czekać będzie koszulka techniczna Runmageddon od Pitbull West Coast ! A na mecie bandama i ogromna satysfakcja.

  Znaczenie rozwoju sportu uniwersyteckiego na Dolnym Śląsku

Ceny:

Lipiec – 99 PLN

Sierpień – 109 PLN

Wrzesień- 129 PLN

Zapisz się na Intro

Rekrut (6 km / 30+ przeszkód), starty w dniu 29 września

Zamów transmisję LIVE, Sportowy Wałbrzych

To formuła dla wszystkich, którzy uprawiają sport w stopniu przynajmniej umiarkowanym i chcą się sprawdzić w biegu przeszkodowym. Dowiesz się, jak niezapomnianym przeżyciem jest pokonywanie przeszkód oraz jak wiele satysfakcji daje ukończenie Runmageddonu. Dostaniesz koszulkę techniczną Runmageddon od Pitbull West Coast, a na mecie czekać będzie na Ciebie medal oraz bandana Finishera!

Ceny:

Lipiec – 149 PLN

Sierpień – 169 PLN

Wrzesień- 199 PLN

 

Classic (12 km / 50+ przeszkód), starty w dniu 30 września

To już nie przelewki – to sprawdzian siły i charakteru oraz prawdziwe piekło. Pokonanie formuły Classic to świetna rozgrzewka przed Hardcorem. Na trasie nie zabraknie podbiegów i zbiegów w malowniczej scenerii, usianych przeszkodami dla prawdziwych twardzieli. W drogę ruszysz w dołączonej do pakietu specjalnej koszulce technicznej Runmageddon od Pitbull West Coast! Na mecie, podobnie jak w formule Rekrut, czekać na Ciebie będzie medal i bandana Finishera.

Ceny:

Lipiec – 189 PLN

Sierpień – 219 PLN

Wrzesień – 249 PLN

Zapisy

Zapisy na start prowadzone są:

  • poprzez stronę internetową: www.runmageddon.pl
  • na miejscu eventu w biurze zawodów (w miarę dostępności miejsc w seriach)

Koszt zapisu na miejscu:

KIDS: 50 zł

Intro: 130 zł

Rekrut: 250 zł

Nocny Rekrut: 250 zł

Classic: 300 zł

źródło: aqua-zdrój.pl

P