Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mesjasz zagrała w barwach Polski

Sportowy-Wałbrzych-AZS-PWSZ-Wałbrzych-Polonia-Poznań3

Dzisiejszego popołudnia reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej rozegrała jeden z ostatnich meczy eliminacji Mistrzostw Świata. Mimo, że Polki nie mają już szans na awans to zwycięstwo cieszy, a szczególnie miło, że na boisku zameldowała się Małgorzata Mesjasz.

Podopieczne trenera Miłosza Stępińskiego zwyciężyły w Mińsku 4:1. Bramki zdobyły: Agnieszka Winczo 44′ (BV Cloppenburg), dwie Ewa Pajor 47′, 86′ (VfL Wolfsburg) oraz Ewelina Kamczyk 56′ (GKS Górnik Łęczna). Bramkę dla Białorusi strzeliła Anastasia Shlapakova.

Bramkostrzelna stoperka AZS PWSZ Wałbrzych w spotkaniu z Białorusinkami pojawiła się w 46 minucie zmieniając Jolantę Siwińską (od tego sezonu reprezentuje barwy Górnika Łęczna).

Dla kapitan wałbrzyskiego zespołu był to niewątpliwie przełomowy moment. Liczymy na jej występ w meczu ze Szwajcarią, który rozegrany zostanie 04.09.18 o godzinie 17:00 w podkarpackim Mielcu.

Polska: Szymańska – Grzywińska, Dudek, Sikora, Pajor, Kamczyk (77′ Zawistowska), Balcerzak, Siwińska (46′ Mesjasz), Winczo (60′ Matuschewski), Grabowska, Wiankowska

 

P