A klasa: Klasyfikacja strzelców po 4 kolejce

Jakub Zima
Damian Bogacz Górnik II Wałbrzych 4
Marcin Stolarz Herbapol Stanowice 4
Mateusz Wroczyński Górnik NM Wałbrzych 4
Bartosz Iwanidis Włókniarz Głuszyca 3
Bartosz Ogrodnik Iskra Witków Śląski 3
Kacper Kulik Włókniarz Głuszyca 3
Michał Krzeczowski Błękitni Słotwina 3
Michał Wądołowski Sudety Dziećmorowice 3
Patryk Rosiński Górnik NM Wałbrzych 3
Radosław Łatka Iskra Witków Śląski 3
Adam Walkosz Berda Górnik NM Wałbrzych 2
Arkadiusz Skrzypczak Orzeł Lubawka 2
Bartosz Sobota Unia Bogaczowice 2
Damian Kędzia Podgórze Wałbrzych 2
Dawid Białecki Herbapol Stanowice 2
Grzegorz Michalak Górnik II Wałbrzych 2
Grzegorz Wroczyński Górnik NM Wałbrzych 2
Jacek Adamowicz Orzeł Lubawka 2
Jarosław Jagła Darbor Bolesławice 2
Kamil Misiak Górnik NM Wałbrzych 2
Krzysztof Musiał Orzeł Lubawka 2
Łukasz Stec Górnik NM Wałbrzych 2
Marcin Kobylański Podgórze Wałbrzych 2
Mariusz Morąg Darbor Bolesławice 2
Piotr Gleb Orzeł Lubawka 2
Piotr Groń Iskra Witków Śląski 2
Piotr Osiecki Sudety Dziećmorowice 2
Przemysław Rudnicki Czarni Wałbrzych 2
Sylwester Gawryś KS Walim 2
Tomasz Borgoń Victoria Świebodzice 2
Tomasz Kępiński Unia Bogaczowice 2
Adam Klara Podgórze Wałbrzych 1
Adrian Dobrowolski Victoria Świebodzice 1
Adrian Kraus KS Walim 1
Adrian Mastej Iskra Witków Śląski 1
Adrian Matuła Górnik NM Wałbrzych 1
Damian Baran Sudety Dziećmorowice 1
Damian Sysiak Podgórze Wałbrzych 1
Damian Wolkenstein Górnik NM Wałbrzych 1
Dawid Białecki Herbapol Stanowice 1
Dawid Budzyński Górnik II Wałbrzych 1
Filip Arski Czarni Wałbrzych 1
Jakub Fijałkowski Zagłębie Wałbrzych 1
Jakub Mamlik Victoria Świebodzice 1
Jan Jakacki Górnik II Wałbrzych 1
Kacper Schabiński Orzeł Lubawka 1
Kacper Szpindler Sudety Dziećmorowice 1
Kamil Drąg KS Walim 1
Kamil Młodziński Górnik II Wałbrzych 1
Kamil Mocydlarz Podgórze Wałbrzych 1
Krzysztof Ślisz Zagłębie Wałbrzych 1
Łukasz Fiszer Czarni Wałbrzych 1
Łukasz Krzeczowski Błękitni Słotwina 1
Łukasz Misiak Czarni Wałbrzych 1
Maciej Maciejczyk Zagłębie Wałbrzych 1
Marcin Chmiel Zagłębie Wałbrzych 1
Marcin Dobrowolski Unia Jaroszów 1
Marcin Hadała Orzeł Lubawka 1
Marcin Wroczyński Górnik NM Wałbrzych 1
Marcin Ziach Unia Bogaczowice 1
Mateusz Chmielarz Włókniarz Głuszyca 1
Michael Rudniak Włókniarz Głuszyca 1
Michał Bobowski Unia Jaroszów 1
Michał Damasiewicz Orzeł Lubawka 1
Michał Meuszyński Orzeł Lubawka 1
Patryk Dela Unia Bogaczowice 1
Patryk Konsewicz Czarni Wałbrzych 1
Patryk Łuka Błękitni Słotwina 1
Paweł Telega Zagłębie Wałbrzych 1
Paweł Wroczyński Podgórze Wałbrzych 1
Piotr Kałoń Unia Bogaczowice 1
Przemysław Koszyka Podgórze Wałbrzych 1
Robert Dziewoński Górnik NM Wałbrzych 1
Sebastian Choma Sudety Dziećmorowice 1
Sebastian Kosior Włókniarz Głuszyca 1
Sebastian Sabiniarz Zagłębie Wałbrzych 1
Szymon Fedyczkowski Unia Jaroszów 1
Tomasz Lewandowski Victoria Świebodzice 1
Tomasz Sobota Unia Bogaczowice 1
Tomasz Śpiewak Podgórze Wałbrzych 1
Wojciech Kumor Czarni Wałbrzych 1
Wojciech Pyda Victoria Świebodzice 1

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Wyniki 4 kolejki A klasy

Za nami czwarta kolejka A klasy wałbrzyskiej. Mecze tradycyjnie charakteryzowała zaciekła walka rywalizujących między sobą drużyn. Prezentujemy pełne wyniki wraz ze strzelcami bramek. Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca 3 Bobowski 82′, Fedyczkowski 88′ – Iwanidis 32′, Chmielarz 84′, Literski 68′ (samobójcza) Victoria Świebodzice 3:2 Czarni Wałbrzych Lewandowski 77′, Borgoń 79′, […]