O Szafirze poczytacie na naszym portalu

Miło poinformować, że na naszym portalu będziecie mogli na bieżąco śledzić poczynania pływaków z Wałbrzycha! Mowa oczywiście o drużynie UKS Szafir Klub Pływacki Wałbrzych.

Szkolenie młodzieży, starty w zawodach, propagowanie pływania w Wałbrzychu i okolicach, wiele sukcesów oraz wychowanków na swoim koncie ma ekipa Szafira z Wałbrzycha. Pływacy cyklicznie i z powodzeniem startują w różnego rodzaju zmaganiach, czempionatach krajowych o czym z przyjemnością będziemy pisać i relacjonować.

Na dniach zaprezentujemy Wam poszczególne postaci zespołu wraz z ich osiągnięciami. Warto wspomnieć, że także mamy w planach transmisje zawodów organizowanych przez klub

Fot. UKS Szafir Klub Pływacki Wałbrzych

One thought on “O Szafirze poczytacie na naszym portalu

  1. Szacun 🙂 Brakuje u nas w mieście konkretnego portalu, który będzie relacjonował wydarzenia, nie tylko z piłki nożnej. Do tego jeśli dołączycie transmisje, to już w ogóle bomba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Klasyfikacja strzelców po 4 kolejce

Damian Bogacz Górnik II Wałbrzych 4 Marcin Stolarz Herbapol Stanowice 4 Mateusz Wroczyński Górnik NM Wałbrzych 4 Bartosz Iwanidis Włókniarz Głuszyca 3 Bartosz Ogrodnik Iskra Witków Śląski 3 Kacper Kulik Włókniarz Głuszyca 3 Michał Krzeczowski Błękitni Słotwina 3 Michał Wądołowski Sudety Dziećmorowice 3 Patryk Rosiński Górnik NM Wałbrzych 3 Radosław […]