Za nami Sonel Cup 2018

Jakub Zima

8 września na boisko Victorii Świebodzice odbył się towarzyski turniej firm branżowych Sonel Cup 2018. Do Świebodzic przyjechało 6 zespołów reprezentujących poszczególne firmy o bardzo zbliżonej charakterystyce produkcji. Mogliśmy zatem zobaczyć na boisku zespoły złożone z pracowników firm Sonel, Electrolux, Mercedes, Nifco oraz TME.

Fragmenty pojedynku Sonel1 – TME Łódź

Zespoły turniej rozegrały na dwóch mini boiskach. W  6 osobowej grupie każda ekipa zmierzyła się z każdą. Punkty liczono systemem ligowym. Na końcu okazało się, że zdecydowanie najlepszym wśród grających okazała się reprezentacja Electroluxu. Drugie miejsce na zajęła drużyna Mercedesa, a na trzecim miejscu uplasował się zespół Nifco. Pierwszym reprezentantem gospodarzy była, kończąca zawody na czwartym miejscu, ekipa Sonel 1. Piąte miejsce zajęła mocna reprezentacja TME Łódź. Ostatnie choć wcale nie najgorsze miejsce przypadło zespołowi Sonel 2.

W trakcie rywalizacji piłkarskiej, odbyły się również zawody dla dzieci. Najmłodsi mogli zmierzyć się w konkursie strzałów na bramkę, biegach sztafetowych. Wszyscy zaznaczali, że przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Kolejne zawody już w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Górnik zagra ze Ślaskiem już przy tablicy świetlnej

Piłkarze Górnika Wałbrzych w niedzielne popołudnie przystąpią do kolejnego już w swojej historii pojedynku z drużyną Śląska Wrocław. Prawdziwą gratką dla kibiców, będzie zainstalowana na stadionie tablica świetlna wraz z zegarem. Ostatnie trzy spotkania piłkarze wałbrzyskiej drużyny przegrali ze swoim odwiecznym rywalem, nie zdobywając nawet bramki. W poprzednim sezonie dwukrotnie […]