Rewanżowy, zwycięski sparing siatkarzy

Energiczny, wyjazdowy rewanż mają za sobą siatkarze Aqua Zdrój Volleyball Team. Podopieczni trenera Janusza Bułkowskiego zmierzyli się ponownie z ekipą Chrobrego Głogów i odnieśli kolejne zwycięstwo.

Pierwszy set należał wyraźniej do gospodarzy, w drugim z kolei toczyła się wyrównana gra na korzyść wałbrzyskich siatkarzy. Cieszy fakt, że sprawdzają się założenia taktyczne i szkoleniowe czego dowodem był zwycięski kolejny set i ostateczne rozstrzygnięcie całego spotkania aż w piątym, dynamicznym secie. Należy wspomnieć, że to drugie sparingowe zwycięstwo ekipy Aqua Zdrój z Chrobrym Głogów

SPS Chroby Głogów 2:3 Aqua Zdrój Volleyball Team (25:16, 21:25, 15:25, 25:14, 10:15)

Aqua: Szablewski (kpt), Bocianowski, Nowak, Szczygielski, Zieliński, Kącki, Szydłowski (libero), Dereń, Praca (libero), Grad, Kulik, Sroka, Gawryś

Teraz czas na turniej w Bielawia (15.09.18), gdzie siatkarze powalczą z KS Bielawianką Bester Bielawa, MKS Olavią Oława i MUKS Ziemią Milicką. Zespół również na swojej hali w Wałbrzychu (16.09.18) zmierzy się z Astrą Nowa Sól o godzinie 16:00.