Puchar Polski: Trudna przeprawa Lechii na Nowym Mieście

Piłkarze Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, w III rundzie okręgowego Pucharu Polski, podejmowali wyżej notowanego rywala z Dzierżoniowa. Zawodnicy Lechii z minuty na minutę uzyskiwali przewagę na placu gry. Pozwoliło im to na tworzenie groźnych sytuacji pod bramką gospodarzy. Ostatecznie po dwóch strzelonych bramkach III-ligowa drużyna Lechii bez większych problemów wygrywa na Nowym Mieście 2:0

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Lechia Dzierżoniów 0:2 (0:1)
45′ Patryk Paszkowski (k), 88′ Juźwik

Górnik NM: Jankowski – Misiułajtys (30′ Fedycki), Stec, Dziewoński, Sanigórski (50′ Szydłowski), Marcin Wroczyński, G. Wroczyński (46′ Misiak), Mateusz Wroczyński, P. Rosiński (62′ Walkosz-Berda), Misiak (60′ Wolkenstein), Matuła (75′ Kulik).

2 Replies to “Puchar Polski: Trudna przeprawa Lechii na Nowym Mieście”

1. Lechia grała 5 składem a i tak wygrała pozdrawiam za dwa tygodnie mamy prawdziwy mecz z Jagiellonia Białystok.