Zagłębie wygrywa w hicie, Walim blisko trzech punktów – 6 kolejka A klasy

Szalony mecz w wykonaniu KS Walim, zwycięstwo w hicie Zagłębia Wałbrzych z Podgórzem. Nowe Miasto remisuje ze Słotwiną. Szósta kolejka A klasy 2018/2019 niewątpliwie zapisze się w historii wałbrzyskich rozgrywek.

Podgórze Wałbrzych 0:2 Zagłębie Wałbrzych

Żygało 8′, Telega 40′

Zagłębie: Tomczak, Rałek, Żygało, Maciejczyk (50′ Ślisz), Wojciechowski, Pawełek (46′ Szymaniak), Sabiniarz (84′ Matuła), Janiszewski, Sułkowski, Śmieszek, Telega (60′ Dobiega)

Gałek, Nyklasz

Podgórze: Śpiewak (55′ Wroczyński), Sysiak, Sajdak, Mocydlarz, Kubiak, Koszyka, Klara, Jaśkiewicz, Hertmanowicz J., Hertmanowicz M., Dębski

Szymański, Lewandowski

KS Walim 2:3 Górnik II Wałbrzych

Byrski 8′, Rzeczycki 42′ – Orzech 54′, Winiarski 76′, Dec 84′

Walim: Zieliński, Słapek, Kozak, Młocek, Kowal, Byrski, Kraus, Ryś (46′ Śmiałowski), Miklas, Pokora, Rzeczycki

Drzewiecki, Martusewicz, Boroch, Kaliszewski

Górnik: Grzondziel (46′ Bińkowski), Krupczak, Borowiec, Winiarski, Zakamarek (50′ Siwiński), Orzech, Michalak, Domagała (90′ Jaworski), Dec, Bogacz, Budzyński (74′ Mitelsztet)

Polonieski

Przed meczem z Robertem Rzeczyckim (KS Walim)

Doświadczony Robert Rzeczycki (KS Walim) przed meczem 6 kolejki A klasy 🎙️Niedługo opublikujemy skrót spotkania, w którym Robert zdobył jedną z bramek w starciu z II zespołem Górnik Wałbrzych ⚽

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Sobota, 15 września 2018

 

Unia Jaroszów 3:3 Sudety Dziećmorowice

x2 Dobrowolski 16′, 55′, Warych T. 36′ – Wądołowski 13′, Lech 60′, Osiecki P. 90+4′

Unia: Warych, Kąsik, Czapla, Warych T. (90+4 Struszka), Rogala, Makówka, Łukasiewicz, Kowalczyk, Dobrowolski, Bohonos (70′ Sypko), Bobowski

Głód, Czapka

Sudety: Byra, Skrzypiec (46′ Lech), Wądołowski (85′ Otwinowski), Szpindler, Osiecki, Macki, Łęczycki, Kurcek, Choma, Byra Mariusz, Bartnikowski (72′ Kozioł)

Victoria Świebodzice 1:1 Darbor Bolesławice 

Struski 27′ – Kołodziej 84′

Victoria: Michno, Grzesiak (72′ Kuźmiński), Gromniak, Struski, Błaszczak, Borgoń, Dobrowolski, Dominiak (78′ Wojdat), Suchomski, Szczepański, Szymańczak

Lis

Darbor: Wiśniowski, Kurzeja (89′ Rajter), Wojak, Sobel (90+1 Pogoda), Okarma, Krawczyk, Kołodziej, Jagła (46′ Morąg.), Gawlak, Dopieralski, Borodziuk (46′ Sobel M. – 60′ Fijałkowski)

Witek, Misiurka

Unia Bogaczowice 0:5 Orzeł Lubawka

Meuszyński 25′, Gleb 32′, Hadała 75′ Walczak 87′, Schabiński 90′

Unia: Kałoń, Grzesiak, Kawiński, Kępiński, Krynicki, Laskowski (46′ Dłużniewski), Radzikowski (73′ Dela), Sobota B., Sobota T. (73′ Pański), Stanisławski, Wyszyński

Juszczyk, Radzikowski, Sawicki

Orzeł: Adamowicz, Damasiewicz (76′ Kruczek), Gleb (70′ Walczak), Gruszka, Grzelak, Hadała, Królak, Meuszyński (60′ Wincza), Musiał, Skrzypczak (74′ Schabiński), Szyszka

Iskra Witków Śląski 2:5 Herbapol Stanowice

x2 Łatka 21′, 83′ – x4 Stolarz 37′, 78′, 82′, 90+2, Janiszewski 90+3

Iskra: Mokrzycki, Gryka, Krupa, Kałuziński, Sobies, Skut, Ogrodnik, Łatka, Kurnyta, Jasiurkowski, Górczyk

Majerski, Mrówka, Groń, Górczyk, Dynerowicz

Herbapol: Leśnicki, Białecki (46′ Janiszewski), Lesiński, Makowski (90+2′ Sobczak), Maziarz, Mykytchyn (46′ Kuczma), Pospiszyl J., Pospiszyl M., Stolarz, Więcław K., Żmijewski

Osika, Tyza, Więcław D., Wiśniowski

Górnik Nowe Miasto 1:1 Błękitni Słotwina

Misiułajtys 78” – Łuka 85′

Górnik: Misiak K. (78′ Sanigórski), Wroczyński Marcin, Walkosz-Berda (46′ Misiak D.), Szydłowski, Stec, Rosiński, Małek, Kulik (46′ Wroczyński Mateusz), Kasperek (62′ Misiułajtys), Matuła (46′ Wolkenstein), Dziewoński

Jankowski, Kaczmarek

Słotwina: Sieradzki, Piątkiewicz, Patyk, Mróz (85′ Dukat), Łuka, Krzeczowski Ł. (90′ Kukułka), Krzeczowski M., Kolon, Dukat, Błasiński, Antonov (80′ Dziurbacz)

Lis, Stabrawa

Włókniarz Głuszyca 4:0 Czarni Wałbrzych

x3 Iwanidis 26′,33′,65′, Kulik 75′

Włókniarz: Chmielarz, Dydrych (85′ Bachmatiuk), Iwanidis, Kaźmierczak, Kosior, Kulik, Literski, Pastuła, Pietras (41′ Kaźmierczak D.), Rzeczkowski (65′ Kameczura)

Steciuk

Czarni: Pyłka, Zawadzki, Szkudlarek (60′ Baszak), Szarek (62′ Kacica), Sęk (71′ Lewandrowski), Rudnicki (70′ Kozłowski), Nowicki, Marosz, Konsewicz (74′), Kasprzyk, Cupiał

Rudnicki, Chodacki

W tabeli na prowadzeniu usamodzielnił się Orzeł Lubawka (15). Drugie miejsce należy do Górnika Nowe Miasto (13). Herbapol Stanowice oraz rezerwy Górnika Wałbrzych nadal wspólnie na najniższym, prowizorycznym stopniu podium (12), a Włókniarz Głuszyca melduje się na czwartej pozycji (11). Czołową szóstkę zamyka Victoria Świebodzice (10), do której zbliża się Zagłębie Wałbrzych (8).

Fot. Sylwia Walkowiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Transmisje meczów MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

Niezwykle miło nam poinformować, że w najbliższym sezonie rozgrywek III ligi kobiet będziemy transmitować domowe spotkania siatkarek MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych! Dziewczyny szykują się do inauguracji sezonu 2018/2019. Celem awans do II ligi. My będziemy im towarzyszyć w tej drodze relacjonując dla Was wydarzenia z siatkarskiego parkietu! Najbliższa transmisja 27.10.18. […]