Liga Okręgowa: Katastrofa Górnika Boguszów-Gorce

Jakub Zima

Kryształ Stronie Śląskie zdemolował spadkowicza z IV ligi. Goście z Boguszowa-Gorc liczyli na komplet punktów. W pierwszych 45 minutach bramek nie zobaczyliśmy. Po zmianie stron padło aż 9 goli. To co zrobili tego dnia gracze Kryształu Stronie Śląskie przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Ostre strzelanie zaczęło się od 52 minuty. Pierwszy do bramki trafił Mariusz Lasota. Później trafiali jeszcze Dędys, Poświstajło. Goście z Gorc zostali upokorzeni, tracąc w meczu aż 8 bramek.

Kryształ Stronie Śląskie – Górnik Boguszów-Gorce 8:1 (0:0)
52′ 84′ 89′ Lasota, 57′ 64′ 87′ Dędys, 61′ 78′ Poświstajło – 82′ R. Bejnarowicz

Górnik: Malczewski – Ziętek (60′ Topola), Gerot, Gnosowski, Skrobich, Mielnik (60′ Mokrzycki), Krawczyński, Podgórski, Ostrowski, Maliszewski (78′ Wasiak), Bejnarowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Biathlon: Nartostrada w Czarnym Borze już gotowa!

Wielka inwestycja budowy stadionu sportowego wraz z trasą do zawodów biathlonowych w Czarnym Borze dobiegła końca. Specjalnie przygotowana nartorolostrada pozwoli rozgrywanie zawodów w sezonie letnim i zimowym. Dodatkowym atutem jest wysoki standard obiektu, który pozwala na rozgrywanie zawodów rangi międzynarodowej. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 29 września. Dodatkowo uroczystości towarzyszyć będą […]