IV Liga: Górnik po raz szósty!

Jakub Zima

Zawodnicy Górnika Wałbrzych zagrali mecz na bardzo trudnym terenie. Od początku mieli olbrzymie problemy z wykończeniem ofensywnych akcji. Pierwsza szansa przepadła już w 3 minucie gry. W 13 swojej okazji nie wykorzystał Szymon Tragarz. W odpowiedzi gospodarze zaatakowali odważniej i w 15 minucie spotkania byli bliscy zdobycia bramki. Świetnie jednak interweniował Szymon Stec, który dodatkowo doznał kontuzji. Do przerwy żadna z drużyn nie potrafiła już groźnie zagrozić rywalowi.

Po zmianie stron oba zespoły grały podobnie jak przed przerwą. Górnik uzyskał delikatną przewagę, którą udokumentował celnym trafieniem Mateusza Sobiesierskiego. Zdobyta bramka nieco pobudziła miejscowych, którzy jednak nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji. Wałbrzyszanie wygrywają skromnie, ale trzy punkty trafiają na konto Górnika.

MKP Wołów – Górnik Wałbrzych 0:1 (0:1)
61’ Sobiesierski

Górnik: Stec (15’ Jaroszewski) – Smoczyk, Michalak, Rytko, Krzymiński, Wepa, Chajewski (90 Krawczyk), Sawicki (80’ Młodziński), Oświęcimka, Tragarz (65’ Rękawek), Sobiesierski (83’ Jakacki).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liga MTB zakończona

Podczas słonecznej pogody dzieci w wieku od 2 do 14 lat ścigały się w ostatniej w 2018 roku edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej na trasach kolarskich w Szczawnie Zdroju na Słonecznej Polanie. W zawodach najmłodszych adeptów kolarstwa wystartowało ponad 100 zawodników rywalizujących o najlepsze wyniki w 6 edycji ligi oraz […]