Karolina Tylak w reprezentacji Polski

Napastniczka drużyny UKS Bielawianka Bielawa – Karolina Tylak po bardzo dobrym występie w dwumeczu z Turcją otrzymała kolejne powołanie do kadry U19.

Karolina w dwumeczu z Turcją, w debiucie U19 zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Dodatkowo strzeliła dwie bramki, a co za tym idzie mocno uargumentowała swoją przynależność do reprezentacji Polski.

Piłkarka z Bielawy teraz będzie miała szansę wystąpić w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2019.

Starcia rozegrane zostaną w holenderskim Uden. Polki kolejno zmierzą się z: Białorusią 03.10.18 o godzinie 15:00 z Albanią 06.10.18 o 12:00, a z gospodyniami 09.10.18 o 19:00.