Natalia Piątek wraca do reprezentacji Polski

Wróciła do zdrowia oraz zaliczyła udany debiut w ekstraligowym zespole AZS PWSZ Wałbrzych grając całe, zwycięskie spotkanie z zawodniczkami z Białej Podlaskiej. Natalia Piątek wraca do reprezentacji.

Podstawowej bramkarki reprezentacji Polski U19 w dwumeczu z Turcją nie oglądaliśmy ze względu na kontuzję, której nabawiła się nowa postać AZS PWSZ Wałbrzych.

Wracając do pełni sił Piątek weszła w ekstraligowe rozgrywki z dobrym akcentem, a teraz powalczy w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Europy 2019.

Starcia rozegrane zostaną w holenderskim Uden. Polki kolejno zmierzą się z: Białorusią 03.10.18 o godzinie 15:00 z Albanią 06.10.18 o 12:00, a z gospodyniami 09.10.18 o 19:00.

Fot. stomilanki.olsztyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Natalia Zagajewska o meczu z Zabrzem i Chorzowem

Piłkarki UKS Bielawianki Bielawa po przegranej z Zabrzem tym razem będą chciały zdobyć pełną pulę w meczu z Jaskółkami Chrorzów. Kapitan zespołu – Natalia Zagajewska podsumowuje ostatnie starcie oraz zapowiada zbliżające się spotkanie. Natalia Zagajewska: “Mecz z Zabrzem nie należał do łatwych. Doświadczony zespół, który czekał na swoją okazję. Pomimo tego, […]