Rusza projekt “Umiem pływać”

Jakub Zima
Projekt adresowany jest do uczniów z klas I – III szkół podstawowych. Udział w projekcie weźmie łącznie 90 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej Nr 3 w Głuszycy. Pozalekcyjne zajęcia odbywać się będą nieodpłatnie pod opieką nauczycieli i instruktorów nauki pływania przez 10 tygodni.
– Kolejna grupa uczniów głuszyckich uczniów od 17 września rozpocznie naukę pływania w ramach programu powszechnej nauki pływania „UMIEM PŁYWAĆ”. Zajęcia odbywać się będą na krytej pływalni „Delfinek” w Głuszycy – dodaje Roman Głód, burmistrz Głuszycy.

Zadanie realizowane będzie przez Dolnośląską Federację Sportu i współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z budżetu Gminy Głuszyca.

źródło: UM Guszyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Puchar Polski: Górnik w następnej rundzie

Piłkarze Górnika Wałbrzych rozegrali dzisiaj zaległy mecz III rundy Pucharu Polski okręgu wałbrzyskiego. Przewaga IV-ligowców nie podlegała dyskusji. Już w pierwszej połowie po golu zdobyli Sawicki i Orzech. Po zmianie stron dwie bramki dorzucił Krzymiński i awans stał się faktem. W kolejnej rundzie biało-niebiescy zmierzą się z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki. […]