Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

B klasa: Piłkarze z Uzdrowiska pokazali klasę

SONY DSC

Zaczęło się od wymiany ciosów. Najpierw w 5 minucie celnie trafili goście. Sześćdziesiąt sekund później idealnie przymierzył Tomasz Jastrzębowski. Szybka gra i dużo sytuacji podbramkowych sprawiło, że kibice nie mogli się nudzić. Na 6 minut przed końcem pierwszej części gry, piłkę w bramce gospodarzy umieścił Arkadiusz Sołtysiak.

Drugą część meczu od mocnego uderzenia zaczęli goście. Tuż po wznowieniu gry, fenomenalne prostopadłe podanie wykorzystał Arkadiusz Sołtysiak. Utrata bramki podziałała mobilizująco na zawodników ze Szczawna-Zdroju. Kilka groźnych sytuacji sugerowało, że gospodarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Szczególnie, że już w 56 minucie kontaktowego gola zdobywa Rafał Siczek. W kolejnych minutach zawodnicy MKSu wielokrotnie próbowali przedrzeć się pod bramkę Krzysztofa Korzeniowskiego. Bicie głową w mur skończyło się w 74 minucie. Wyrównujące trafienie zaliczył Artur Szatkowski. Chwilę później Rafał Siczek wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Rozochocony zespół gospodarzy, za sprawą Szatkowskiego i Siczka, w ostatnich minutach meczu, dokonuje dzieła zniszczenia.

MKS II Szczawno Zdrój – Zryw Łażany 6:3 (1:2)
6′ Jastrzębowski, 56′ 78′, 89′ Siczek, 74′ 83′ Szatkowski – 5′ Pieniążek, 39′ 46′ Sołtysiak

MKS II: Gratkowski – Łysakowski (46′ Mordal), Siczek, Borcoń, Jankowski, Jastrzębowski, K. Kulik (70′ Przewięda), Pilarczyk, Sikorski (46′ Szatkowski), Twardijewicz (46′ Szkudlarek), Wiliński (60′ B. Kulik)

P