Transmisja Pucharu Polski kobiet

Jesteśmy obecni także w innych częściach naszego kraju. Potwierdzeniem będzie transmisja finału wojewódzkiego Pucharu Polski w Częstochowie, gdzie legendarny Gol zmierzy się z Gieksą Katowice.

Piłkarki pierwszoligowego ISD-AJD Gol Częstochowa – specjalizujące się również w futsalu – bez większych problemów dotarły do wojewódzkiego finału Pucharu Polski. Dotarła również debiutująca w Ekstralidze Gieksa. Starcie dwóch team’ów zapowiada się niezwykle ciekawie.

Dla wszystkich sympatyków piłkarstwa kobiecego będziemy mieli przyjemność transmitować finałowe zmagania. Start w najbliższą środę (26.09.18) o godzinie 15:45 na naszym facebook’u:

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

ISD-AJD GOL CZĘSTOCHOWA VS GKS KATOWICE – FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI

ISD-AJD GOL CZĘSTOCHOWA VS GKS KATOWICE – FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKIUDOSTĘPNIAJCIE!KOMENTUJE: PIOTR WALKOWIAK

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Środa, 26 września 2018

Fot. ISD-AJD Gol Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Skazane na porażkę Sudety, rozbiły Włókniarza!!

Rozgrywki wałbrzyskiej A klasy potrafią zaskoczyć. Przed spotkaniem Sudetów Dziećmorowice z Włókniarzem Głuszyca, nikt gospodarzom nie dawał żadnych szans. Tymczasem już w pierwszej połowie kibice przecierali oczy ze zdumienia. Już w 23 minucie do bramki bronionej przez Arkadiusza Pastułę trafił Kacper Łęczycki. Niedługo przed przerwą drugie trafienie zaliczył Kacper Szpindler. […]