09/03/2021

Za nami siódma kolejka A klasy

Siódma kolejka A klasy za nami! Ponownie sporo się działo, a wyniki były praktycznie nie do przewidzenia. Zwycięstwo drużyny Sudety Dziećmorowice z Włókniarzem Głuszycą wstrząsnęło światem wałbrzyskich rozgrywek.

Zagłębie Wałbrzych pokonało dosyć pewnie Unię Bogaczowice zarazem podtrzymując passę z meczu z Podgórzem.

GKS ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH VS UNIA BOGACZOWICE – 7 KOL A KLASY

GKS ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH VS UNIA BOGACZOWICE – 7 KOL A KLASYUDOSTĘPNIAJCIE!KOMENTUJE: PIOTR WALKOWIAK

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Sobota, 22 września 2018

GKS ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH VS UNIA BOGACZOWICE – 7 KOL A KLASY

GKS ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH VS UNIA BOGACZOWICE – 7 KOL A KLASYUDOSTĘPNIAJCIE!KOMENTUJE: PIOTR WALKOWIAK

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Sobota, 22 września 2018

 

GKS Zagłębie Wałbrzych 2:0 LKS Unia Bogaczowice
Nyklasz 27′, Telega 90+1′

Zagłębie: Gałek, Fijałkowski (46′ Mlostek), Rałek, Żygało, Pawełek (46′ Maciejczyk), Wojciechowski, Sułkowski, Sabiniarz (72′ Matuła), Nyklasz (46′ Chmiel), Kierski (46′ Telega), Janiszewski, Tomczak, Dobiega

Unia: Krynicki, Kałoń, Dela, Kawiński, Kępiński, Laskowski, Pański, Radzikowski, Sobota B. (25′ Lech), Sobota T., Wyszyński, Jakubczak

A klasa: Zagłebie wypunktowało Unię

 

Unia Jaroszów ponownie strzela i przełamuje się w zdobyciu trzech punktów.

Darbor Bolesławice 2:3 Unia Jaroszów
x2 Kołodziej 13′,86′ – Warych 22′, Bobowski 48′, Kąsik 62′

Darbor: Wiśniowski, Kurzeja (46′ Fijałkowski), Sobel D. (65′ Witek – 83′ Rajter), Włodarski (65′ Sobel M.), Okrarma (83′ Pogoda), Morąg, Misiurka, Krawczyk, Kołodziej, Gawlak, Borodziuk, Wojak, Chrebela

Jaroszów: Kamiński, Kąsik, Czapla, Fedyczykowski (76′ Puchalski), Warych T. (55′ Sypko), Rogala, Makówka, Kowalczyk, Miłek, Dobrowolski, Bobowski, Warych G.

W starciu dwóch wiodących w tabeli drużyn lepszy okazał się zespół Orzeł Lubawka, który pragnie ponownie grać w lidze okręgowej.

Orzeł Lubawka 4:2 Górnik Nowe Miasto
Adamowicz 43′, Musiał 80′, Hadała 83′, Schabiński 87′ – Rosiński 23′, Matuła 60′

Orzeł:Grzelak, Adamowicz, Gleb (88′ Walczak), Gruszka, Grzelak, Hadała, Królak, Kruczek (84′ Gucwa), Lidwin, Meuszyński (72′), Musiał, Skrzypczak (77′ Schabiński)

Górnik NM: Jankowski, Misiak K. (46′ Bąkiewicz), Szydłowski (42′ Wroczyński Marcin.), Stec, Sanigórski, Rosiński (85′ Walkosz-Berda), Misiułajtys, Misiak D., Matuła, Fedycki, Dziewoński (52′ Kasperek), Małek, Kaczmarek

KS Walim musiał uznać wyższość Błękitnych Słotwina. Czerwona kartka dla bramkarza Marcela Zielińskiego pokrzyżowała plany piłkarzom z Walimia.

Błękitni Słotwina 6:3 KS Walim
x2 Krzeczowski Ł. 12′, 55′, x2 Krzeczowski M. 21′,41′, Łuka 52′, Antonov 78′ – Kowal 15′, Młocek 85′

Błękitni: Sieradzki (77′ Dziurbacz Z.), Piątkiewicz, Patyk, Mróz (60′ Dziurbacz D.), Łuka, Krzeczowski Ł., Krzeczowski M., Kolon, Dukat, Błasiński (80′ Kukułka), Antonov (80′ Bonciuń), Lis, Łabuz

Walim: Zieliński, Skotnicki, Słapek, Gawryś, Młocek, Kowal, Byrski, Kraus (82′ Boroch), Śmiałowski (69′ Zelek), Pokora, Rzeczycki

Herbapol Stanowice bramką na wagę zwycięstwa pokonał Victorię Świebodzice.

Herbapol Stanowice 1:0 Victoria Świebodzice
Maziarz 90+1′

Herbapol: Simajtis, Białecki (46′ Maziarz), Kuczma (60′ Mykytchyn), Lesiński (46′ Janiszewski), Pospiszyl J, Pospiszyl M, Sobczak, Stolarz, Więcław D. (70′ Sobczak), Więcław K. (46′ Makowski), Żmijewski, Leśnicki, Wiśniowski

Victoria: Michno, Grzesiak, Surmaj, Lewandowski, Gromniak, Struski, Krzyżanowski, Błaszczak, Borgoń, Dominiak, Szczepański, Suchomski, Wojdat

Największą ilością bramek w meczu mogą pochwalić się zawodnicy rezerw Górnika Wałbrzych.

Górnik II Wałbrzych 12:3 Iskra Wiktów

x2 Krawczyk 14′,81′, x2 Jakacki 19′,60′, Krupczak 27′, x2 Borowiec 44′,87′, x2 Bogacz 47′,51′, x2 Mrowiec 55′,86′, Młodziński 79′ – x3 Ogrodnik 48′,63′,66′

Górnik: Bińkowski (46′ Grzondziel), Jakacki, Krupczak, Borowiec, Mrowiec, Michalak, Krawczyk, Drążek, Domagała (54′ Mitelsztet), Bogacz, Siwiński (46′ Młodziński)

Winiarski, Dec

Iskra: Mokrzycki, Gryka, Pielech P., Kałuźiński, Skut, Ogrodnik, Mastej, Kurnyta, Jasiurkowski, Groń, Górczyk K.

Pielech K., Łatka, Górczyk R., Dynerowicz

A klasa: Iskra zdemolowana

 

Czarni Wałbrzych nie zdołali utrzymać wyniku do końca spotkania. Tym razem podział punktów z Podgórzem.

Czarni Wałbrzych 2:2 Podgórze Wałbrzych
x2 Cupiał 57′,75′ – Sysiak 20′, Mocydlarz 86′

Czarni: Rudnicki B., Nowicki,  Rudnicki P., Kumor, Chodacki (84′ Rembak), Cupiał, Szarek, Misiak (46′ Arski), Kasprzyk (62′ Szkudlarek), Konsewicz, Fiszer.

Kacica, Kozłowski, Kula, Kotów

Podgórze: Koszyka P., Wroczyński, Sysiak, Sajdak (46′ Kobylański), Mocydlarz, Kubiak, Koszyka R., Klara, Hertmanowicz J., Hertmanowicz M., Dębski

Koper

A klasa: Derby na remis

 

Największą niespodzianką z kolei okazało się zwycięstwo Sudetów Dziećmorowice z Włókniarzem Głuszyca.

Sudety Dziećmorowice 5:2 Włókniarz Głuszyca
x2 Łęczycki 23′,90+2′, Szpindler 37′, Osiecki 62′, Lech 79′ – Dydrych 66′, Chmielarz 71′

Sudety: Byra Marcin, Wądołowski, Szpindler, Otwinowski M. (55′ Lech), Osiecki, Macki, Łęczycki, Kurcek (86′ Otwinowski P.), Choma, Byra Mariusz (77′ Kobus), Baran

Kozioł

Włókniarz: Pastuła, Bachmatiuk, Chmielarz, Dydrys, Iwanidis, Kaźmierczak M., Kosior, Kulik, Pastuła, Rzeczkowski, Walkowicz (80′ Kameczura), Wójcicki (46′ Kaźmierczak D.)

Steciuk, Łazanowski

A klasa: Skazane na porażkę Sudety, rozbiły Włókniarza!!

W klasyfikacji generalnej A klasy odbiły się Sudety Dziećmorowice przesuwając się na miejsce 14. Orzeł Lubawka jako lider powiększył przewagę nad goniącymi go drużynami. Beniaminek Zagłębie Wałbrzych powoli umacnia się w czołowej szóstce.

  1. Orzeł Lubawka 18
  2. Górnik II Wałbrzych 15
  3. Herbapol Wałbrzych 15
  4. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 13
  5. Włókniarz Głuszyca 11
  6. Zagłębie Wałbrzych 11
  7. Victoria Świebodzice 10
  8. Błękitni Słotwina 9
  9. Podgórze Wałbrzych 8
  10. Czarni Wałbrzych 8
  11. Unia Jaroszów 8
  12. Unia Bogaczowice 7
  13. KS Walim 5
  14. Sudety Dziećmorowice 5
  15. Darbor Bolesławice 4
  16. Iskra Witków 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.