Trampkarze Zagłębia dalej z kompletem punktów

W dniu dzisiejszym na boisku przy Dąbrowskiego trampkarze GKS Zagłębie Wałbrzych podejmowali KP Podgórze. W kategorii trampkarza w obecnym sezonie po trzech kolejkach są nie pokonani.

Dwa zwycięstwa i jedna pauza. Do meczu podeszli bardzo poważnie bez jednego zawodnika, który się rozchorował. Od samego początku mecz ułożył się pod zespół trenera Macieja Maciejczyka. Przewaga uzyskali sporą, jedynie nie potrafili wykorzystać w pelni stwarzanych sytuacji.

Około 25 minuty do bramki przeciwnika strzela Oliwier Michalak co uspokoiło przebieg spotkania. Większy charakter w rozgrywaniu pojawił się dosyć szybko, a na efekt nie trzeba było długo czekać, ponieważ Obrycki poszedł do samego końca na piłkę i po błędzie bramkarza, który nie łapie piłki strzela drugą bramkę.

eszcze dobrze nie rozpoczęła się druga połowa, a Obrycki pakuje piłkę do siatki przeciwnika. 3-0 nie zadowala i Zagłębie  gra dalej z pełnym zaangażowaniem, a co za tym idzie, kolejny atak przynosi bramkę z główki Patryka Hotlosia.

Oddana gościom inicjatywa w meczu sprawiłą, że Podgórze wykorzystało sytuację i trafiło na 4:1. Ostatnim akcentem meczu była bramka Olafa Makowskiego na 5 minut przed końcem.

Trampkarze Zagłębia liderują z pełnym kontem punktowym.

Z naszych informacji wynika iż na drugi mecz pomiędzy Gwarek Wałbrzych a Orzeł Lubawka nie dojechali goście czego efektem będą trzy punkty dla Gwarka.

Za tydzień Zagłębie zagra na wyjeździe z Lubawką.

Tekst: Mariusz Pośledniak