Anna Rędzia zostaje w reprezentacji, Dominika Dereń wraca

Po części dobre wieści docierają do nas z obozu reprezentacji Polski kobiet. Po wczorajszym kluczowym występie piłkarek AZS PWSZ Wałbrzych, selekcjoner Miłosz Stępiński zadecydował, że Anna Rędzia zostaje na kolejną część zgrupowania. Dominika Dereń ostatecznie jednak wraca do domu.

Dominika Dereń otworzyła wczorajszy mecz z Estonkami bramką z rzutu wolnego, a Anna Rędzia (na zdjęciu) rozegrała większą część spotkania – podobnie zresztą jak Dereń. Dla Ani to powrót do reprezentacji. Przypomnijmy, że piłkarki są Mistrzyniami Europy U17 z 2013 roku.

Teraz czas na drugą część zgrupowania, gdzie kształtowana jest wspomniana reprezentacja Polski. Pewne miejsce do tej pory miała Małgorzata Mesjasz. Cieszy fakt, że do jej grona dołącza Anna Rędzia. Niestety, nie obejrzymy w stawce Dominiki Dereń. Nie mniej jednak cieszy bardzo dobry występ ofensywnej siły PWSZ w rywalizacji z Estonkami. Teraz czas na mecz reprezentacji z Irlandią w polskiej Ostródzie 09.10.18.

fot. AZS PWSZ Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

UKS Bielawianka Bielawa zagra na wyjeździe z Istebną

UKS Bielawianka Bielawa wraca do gry! Tym razem podopieczne trenera Sebastiana Głogowskiego zawalczą z debiutantem II ligi – UKKS Istebna. Celem dla ekipy z Bielawy – tylko wygrana i cenne trzy punkty do klasyfikacji generalnej rozgrywek. Ostatnią kolejkę pauzowały (nieparzysta ilość drużyn w II lidze śląskiej), teraz w siódmej zagrają […]