UKS Bielawianka Bielawa zagra na wyjeździe z Istebną

UKS Bielawianka Bielawa wraca do gry! Tym razem podopieczne trenera Sebastiana Głogowskiego zawalczą z debiutantem II ligi – UKKS Istebna. Celem dla ekipy z Bielawy – tylko wygrana i cenne trzy punkty do klasyfikacji generalnej rozgrywek.

Ostatnią kolejkę pauzowały (nieparzysta ilość drużyn w II lidze śląskiej), teraz w siódmej zagrają z Istebną 06.10.18 o godzinie 11:00. Piłkarki z Bielawy aktualnie zajmują szóste miejsce z dorobkiem 8 punktów. Dwukrotnie zwyciężyły, dwa razy zremisowały i raz przegrały. Istebna z kolei melduje się na dziewiątej pozycji z jedną wygraną i trzema porażkami, co w efekcie daje trzy punkty. Jutrzejszy mecz istotnie może wpłynąć na całą tabelę II ligi śląskiej.

Fot. Darek Szarko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Grupy eliminacyjne Mistrzostw Polski U19

Pozostajemy w temacie kobiecego futbolu, a co za tym idzie UKS Bielawianki Bielawa. Poznaliśmy grupy eliminacyjne Mistrzostw Polski U19. Piłkarki trenera Sebastiana Głogowskiego dostały ciekawych rywali. Bielawianki zagrają w grupie siódmej. Zmierzą się z gospodyniami (KS Ślęza Wrocław – liderki tabeli III ligi dolnośląskiej) oraz ekstraligowym AZS’em Wrocław – 10 […]