Awans reprezentacji mimo porażki z Holandią

Mimo, że Polki awans do elite round mają zagwarantowany to dzisiejszy mecz z Holenderkami nie należał do szczęśliwych. W wyjściowej jedenastce nie ujrzeliśmy bramkostrzelnej Karoliny Tylak i Natalii Piątek.

W starciu broniła Oliwia Szperkowska z UKS SMS Łódź. Sam mecz nie układał się zbyt ciekawie dla biało-czerwonych. W 7 oraz 9 minucie Polki straciły bramki. Mimo wielu stałych fragmentów nie udało się strzelić bramki. W końcowych fragmentach spotkania, w 88 minucie Holenderki zdobyły trzecią bramkę ustanawiając tym samym wynik meczu.

Nie mniej jednak reprezentacją Polski U19 udział w turnieju elite round ma zagwarantowany. Karolina (na zdjęciu) z UKS Bielawianki Bielawa weszła na murawę w 76 minucie zmieniając Karolinę Majdę (Medyk Konin).

Teraz czas na ligowe zmagania. Karolina wraca z dwiema zdobyczami bramkowymi i wraz z Bielawianką powalczy w najbliższy weekend z Unią Opole. My będziemy dla Was transmitować to spotkanie. Natalia zaś wraca z czystym, bramkowym kontem i zmierzy się wraz z PWSZ Wałbrzych z TS Mitech Żywiec.

Fot. UKS Bielawianka Bielawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

III liga koszykówki: Basket Szczawno górą!

MKS Mazbud Basket Szczawno-Zdrój w ostatnim meczu chciał podtrzymać passę we własnej hali. Mecz od pierwszej minuty potwierdzał aspiracje gospodarzy. Dobrze na boisku czuł się Adrian Stochmiałek, który raz po raz trafiał do celu. Pierwsza kwarta zakończyła się pewnym prowadzeniem Basketu 21:14. Zaskoczeni dobrą postawą zawodników z Uzdrowiska, goście starali się odrabiać […]