Mesjasz i Rędzia zagrały z Irlandią

Reprezentacja Polski kobiet rozegrała drugi mecz towarzyski, tym razem z Irlandkami. W zwycięskim spotkaniu zaprezentowały się zawodniczki AZS PWSZ Wałbrzych – Małgorzata Mesjasz i Anna Rędzia. Polki zwyciężyły 4:0.

Kapitan PWSZ – Mesjasz rozegrała 83 minuty. W jej miejsce weszła Małgorzata Grec (GKS Górnik Łęczna). Z kolei Rędzia (na zdjęciu) pojawiła się na murawie w 76 minucie zmieniając Ewelinę Kamczyk (GKS Górnik Łęczna).

Polki wygrały w Ostródzie po bramkach Natalii Chudzik (Medyk Konin), Eweliny Kamczyk, Gabrieli Grzywińskiej (GKS Górnik Łęczna) oraz Ewy Pajor (VfL Wolfsburg).

Teraz czas na wznowienie rozgrywek ligowych. W najbliższy weekend Mesjasz i Rędzia zagrają wraz z drużyną akademiczek z Wałbrzycha w starciu z TS Mitech Żywiec.

Fot. AZS PWSZ Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Awans reprezentacji mimo porażki z Holandią

Mimo, że Polki awans do elite round mają zagwarantowany to dzisiejszy mecz z Holenderkami nie należał do szczęśliwych. W wyjściowej jedenastce nie ujrzeliśmy bramkostrzelnej Karoliny Tylak i Natalii Piątek. W starciu broniła Oliwia Szperkowska z UKS SMS Łódź. Sam mecz nie układał się zbyt ciekawie dla biało-czerwonych. W 7 oraz […]