Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

SZS: Wyniki pierwszego dnia turnieju

Za nami pierwszy dzień turnieju piłki nożnej w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Aqua Zdrój. W turnieju strefowym szkół podstawowych Wałbrzych reprezentować będzie szkoła 23.

Zmagania młodych piłkarzy toczyły się w dosyć szybkim tempie. Najbardziej emocjonujące okazały się mecze półfinałowe oraz finałowe. W walce o medale spotkały się ze sobą SP 15 z SP 26 – o brąz i SP 23 z SP 21 o złoto.

W rywalizacji o najniższy stopień podium doszło do serii rzutów karnych (w polu remis 1:1). W koncercie przepisowych strzałów lepiej poradziła sobie drużyna SP 26 i ostatecznie sięgnęła po brązowe krążki.

Walka o złoto przyniosła nam trzy bramki. Wszystkie w wykonaniu team’u SP 23, który tym samym pokonał mistrza ubiegłego sezonu.

Wspomnijmy, że SP 23 będzie reprezentowało Wałbrzych w turnieju strefowym w Świdnicy. Jutro kolejna część zmagań. Tym razem powalczą ostatnie roczniki szkół podstawowych – dawne gimnazja.

My będziemy mieli dla Was zarówno foto, jak i videorelację z zawodów. Natomiast z jutrzejszego dnia przeprowadzimy transmisję meczów finałowych.

P