Juniorzy Victorii ulegli rówieśnikom z Gorzanowa

Jakub Zima

13 października zespół Juniorów zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu siódmej kolejki rundy jesiennej Okręgowej Ligi Juniora Starszego z Zamkiem Gorzanów.

Opis meczu przesłany przez kierownika drużyny Krzysztofa Jakubowskiego:

Na ten daleki wyjazd w wyniku niezapowiedzianej absencji kilku zawodników pojechaliśmy w jedenaście osób bez możliwości dokonywania zmian. Po słabej, ale wyrównanej pierwszej połowie schodziliśmy na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Bramkę w 34 minucie w podbramkowym zamieszaniu zdobył Karol Walichnowski. Po dyskusyjnej decyzji sędziego o niepodyktowaniu dla zespołu Victorii rzutu karnego po zdecydowanym wejściu obrońców rywali nie mieliśmy okazji do podwyższenia wyniku. Druga połowa meczu przebiegała bez godnych odnotowania sytuacji do 81 minuty, kiedy po błędzie naszego bramkarza zawodnik rywali dobił odbitą piłkę i wyrównał wynik meczu. W ciągu kolejnych czterech minut straciliśmy kolejne dwie bramki. Pierwszą po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziego o faulu i rzucie karnym, a drugą po rzucie wolnym. 

Zamek Gorzanów – MKS Victoria Świebodzice 3:1 (0:1)

Victoria: Sztebel – Kawiński, Cybulski, Rogowski, Filipczyk, Kuźmiński, Lichota, Szczerba, Bolek, Filipiszyn, Walichnowski.

fotografia ilustracyjna
źródło: MKS Victoria Świebodzice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Górnik zabójczy w doliczonym czasie

Pierwsze minuty meczu nie wskazywały, że będziemy przeżywać aż takie emocje. Piłkarze Górnika zaatakowali i przez moment zdecydowanie przeważali. Szybko bo już w 10 minucie strzelili pierwszego gola. Piłka po uderzeniu Kamila Młodzińskiego trafia w słupek. Do odbitej futbolówki wyskakuje niepilnowany Dominik Woźniak i uderzeniem głową strzela na 1:0. Jęk […]