VII Mistrzostwa Wałbrzycha w Bocce osób niepełnosprawnych

Jakub Zima

W Hali Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu odbyły się VII Mistrzostwa Wałbrzycha w Bocce osób niepełnosprawnych intelektualnie. Zawody są organizowane cyklicznie przez Fundację “Zielone Wzgórze”.

W tegorocznych zawodach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących ośrodki z Wałbrzycha, Świebodzic czy Kamiennej Góry. Zawody były bardzo zacięte.

Do ścisłego finału awansowały cztery ekipy. Ostatecznie na a pierwszym miejscu uplasowali się zawodnicy Środowiskowego Domu Samopomocy Miłosza. Drugie miejsce zajął Środowiskowy Dom Samopomocy ze Świebodzic. Na najniższym stopniu podium stanęła reprezentacja Warsztatów Terapii Zajęciowej z ulicy Ogrodowej w Wałbrzychu.

Podczas uroczystego zakończenia wręczono pamiątkowe nagrody, puchary i medale. Wszyscy otrzymali również drobne upominki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

SZS: Nagrodzili szkoły za sezon 2017/2018

W Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua Zdrój w Wałbrzychu nagrodzono szkoły za udział w zawodach Szkolnego Związku Sportowego w sezonie 2017/2018. W zeszłorocznej edycji w rywalizacji wzięło udział niemal 5 tysięcy sportowców z 42 szkół. Współzawodnictwo sportowe od zawsze wśród młodzieży ma ogromne znaczenie. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba uczniów […]