Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Showdown: Adam Wołczyński w finałach MP. Dobry występ jego drużyny w półfinałach

Adam Wołczyński w akcji

W Bydgoszczy odbyły się półfinały indywidualnych MP kobiet i mężczyzn  w showdown. W zawodach po raz pierwszy uczestniczyła wałbrzyska drużyna  DoSAN. Zespół w składzie:
Adam Wołczyński, Michał Madaliński, Weronika Wall, Paulina Nowak grali ambitnie.

Pierwszym przeciwnikiem z jakim przyszło mi się zmierzyć  na turnieju był, a jakże Adam Wołczyński. Mimo porażki  2:0  łatwo skóry nie oddałem. Ja również rozegrałem kilka zaciętych pojedynków z wyżej notowanymi przeciwnikami. Ostatecznie z dwoma zwycięstwami zająłem 15 miejsce. – mówi Michał Madaliński

Absolutny debiut w zawodach zaliczyła Paulina Nowak. Zawodniczce DoSANu poszło nad wyraz dobrze. Po wygraniu dwóch pierwszych w swojej karierze spotkań zajęła wysokie 8 miejsce.

W sędziowaniu pomagał  mój syn Karol, który dzielnie zapisywał i podawał wyniki w trakcie meczów.(foto)

Po raz pierwszy na zawody pojechała z nami Paulina, której poszło nadzwyczaj dobrze. Wygrała dwa pierwsze oficjalne mecze w swojej karierze,  zajmując ostatecznie 8 miejsce. Weronika z jednym zwycięstwem uplasowała się na miejscu 10-tym.

Świetnie w zawodach poradził sobie najbardziej doświadczony zawodnik drużyny. Adam Wołczyński  po pasjonujących grach grupowych, z 3 zwycięstwami awansował aż do ćwierćfinału. Ostatecznie turniej zakończył na 5 miejscu, gwarantując sobie udział w finałach MP.

Już dzisiaj  drużyna DoSAN Wałbrzych startuje w Drużynowych Mistrzostwach Polski w showdown. Życzymy im powodzenia.

P