SZS: PSP nr 5 najlepsza wśród wałbrzyskich szkół

Jakub Zima

W Hali Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu odbył się finałowy turniej koszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W Final Four najlepiej poradziła sobie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, która najpierw w półfinale pokonała PSP 37, by w meczu o złoto, po bardzo zaciętym pojedynku, okazać się lepszą od PSP 21.

Wszystkie zawodniczki zagrały bardzo ambitnie. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć dużą ilość walki i zaangażowania. Niezależnie od zaprezentowanych umiejętności, uczestniczkom finału należą się wielkie brawa.

Do kolejnego etapu rywalizacji awansowali laureaci turnieju, którym nagrody wręczył Rafał Glapiński, kapitan I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych.

Wyniki rywalizacji:

1/2 finału

PSP 21 – PSP 17 15:2

PSP 37 – PSP 5   4:21

o 3 miejsce

PSP 17 – PSP 37 12:4

Finał

PSP 21 – PSP 5 21:27

Klasyfikacja ogólna:

  1. PSP 5
  2. PSP 21
  3. PSP 17
  4. PSP 37
  5. PSP 26
  6. PSP 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

B klasa: Lider przegrywa w Szczawnie-Zdroju

Tego nikt w Szczawnie Zdroju się nie spodziewał. Zespół z Uzdrowiska zagrał ambitnie i wyjątkowo skutecznie. Gospodarze strzelili aż trzy gole. Dwa z nich do właściwej bramki. Dzięki niezłomnej postawie i odrobinie szczęścia rezerwy MKSu pokonali niezwyciężonego dotychczas rywala. Po porażce LKS Marcinowice straciły pozycje lidera. Miejsce na szczycie zajęli […]