Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Zapowiedź dwunastej kolejki

Po ostatnich przetasowaniach w klasyfikacji generalnej A klasy robi się coraz bardziej ciekawie. Dwunasta kolejka zapowiada się niezwykle ofensywnie, a co za tym idzie wałbrzyskie Serie A powinny nam dostarczyć kolejnej dawki niezapomnianych emocji.

Hitem kolejki zapowiada się kolizja Włókniarza Głuszyca z Orłem Lubawka. Z jednej strony w ofensywie Kacper Kulik, Sebastian Kosior i Bartosz Iwanidis, a z drugiej Michał Meuszyński, Karol Królak i Krzysztof Musiał. Może wywołać ciarki na skórze, prawda? Transmisja tej bitwy na naszej stronie facebook.

Po ostatnim zwycięstwie 6:1 z Iskrą zespół Unii Bogaczowice stanie do ciekawej rozgrywki w Świebodzicach. Daniel Gandera wraz z ekipą Victorii pragnie odkucia za ostatni bezbramkowy remis z Zagłębiem Wałbrzych. To może piorunujący pojedynek!

Darbor Bolesławice vs Herbapol Stanowice? Czujecie ten klimat? Stanowice Express nadciąga do Darboru gdzie podbudowani pierwszą w sezonie mocną wygraną piłkarze zechcą postawić konkretne, trudne warunki. Od siedmiu kolejek Stanowice zdobywają punkty, a co za tym idzie atakują kolejną, drugą pozycję w tabeli A klasy.

MVP ostatniej kolejki, czyli KS Walim wyrusza na Podgórze. Teren oczywiście do łatwych nie należy, ale po ostatniej wbitej fladze na Nowym Mieście ekipa Roberta Rzeczyckiego chce poszerzyć terytorium na polu bitwy.

Również nieprzewidywalny mecz czeka nas w Jaroszowie, gdzie Unia podejmie Zagłębie Wałbrzych. Ciężko przewidzieć rezultat i ten fakt cieszy, bowiem to piękno naszej wałbrzyskiej Serie A.

Wszystkie mecze rozegrane zostaną 28.10.18.

Włókniarz Lubawka vs Orzeł Lubawka – 14:30 – transmisja

Iskra Witków vs Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 11:00

Zamów transmisję LIVE, Sportowy Wałbrzych

Unia Jaroszów vs Zagłębie Wałbrzych – 14:00

Victoria Świebodzice vs Unia Bogaczowice – 14:30

Podgórze Wałbrzych vs KS Walim – 14:30

Darbor Bolesławice vs Herbapol Stanowice – 14:30

  Karolina miażdży Nowice

Czarni Wałbrzych vs Błękitni Słotwina – 14:30

Sudety Dziećmorowice vs Górnik II Wałbrzych – 14:30

P