24/02/2021

Cztery transmisje w jeden weekend! To pierwsza SW Mania! Piłka nożna i siatkówka w wykonaniu kobiet i mężczyzn! Niezapomniana dawka gwarantowanych emocji dzięki naszym transmisjom ubarwi Wam jesienny weekend!

Na początek spotkanie w ramach III ligi, a więc Lechia Dzierżoniów vs Ruch Radzionków. Ten mecz może wywołać ciarki na skórze. Czy w Dzierżoniowie zwyciężą gospodarze? Odpowiedź poznamy już w sobotę!

Siatkarki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zainaugurują sezon w III lidze meczem z EI-TIM Volley Głogów. Na szali awans do II ligi. To priorytet zawodniczek trenera Marka Olczyka w tym sezonie.

UKS Bielawianka Bielawa wraca na swoje boisko z chęcią zdobycia kolejnych punktów do klasyfikacji generalnej II ligi. Rozgrywka z AZS II Wrocław może przyspieszyć drogę do awansu na szczebel I ligi.

Main Event, czyli piekielne starcie Włókniarza Głuszyca z Orłem Lubawka w ramach dwunastej kolejki wałbrzyskiej Serie A! Bitwa w Głuszycy może okazać się totalnym pandemonium rundy jesiennej!

SW Mania – karta

SW Mania startuje w ten weekend! Prezentujemy naszą zapowiedź video emocjonujących walk!Lechia Dzierżoniów vs UKS Ruch RadzionkówMKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych vs UMKS Volley GłogówUKS Bielawianka Bielawa – kobiety vs II Klub Sportowy AZS WrocławMKS Włókniarz Głuszyca vs Orzeł LubawkaMuzyka: Drowning Pool – Bodies

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Piątek, 26 października 2018

 

Karta SW Manii I

Lechia Dzierżoniów vs Ruch Radzionków – III liga – 27.10.18 – 13:45

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych vs EI-TIM Volley Głogów – III liga – 27.10.18 – 17:00

UKS Bielawianka Bielawa vs AZS II Wrocław – II liga – 28.10.18 – 10:45

Włókniarz Głuszyca vs Orzeł Lubawka – A klasa – 28.10.18 – 14:15

Transmisje na naszej stronie facebook!

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.