Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Walim zdobywa Podgórze

Po zdobyciu Nowego Miasta wbili swoją flagę na terenie Podgórza. Mowa oczywiście o drużynie KS Walim, która niezwykle się rozkręciła. Hat trick Kowala, cztery bramki Drąga, a w sumie 11 zdobytych bramek.

Mimo, że Marcin Kobylański w 8 minucie otworzył wynik spotkania dla gospodarzy, to jedynie sprowokowało ekipę Roberta Rzeczyckiego do zmasowanego ataku. Cztery bramki do przerwy w wykonaniu Tomasza Kowala, Artura Słapka, Damiana Krausa i Kamila Drąga otworzyły worek z bramkami, który totalnie rozsypał się w drugiej części meczu.

W śnieżnej odsłonie ponownie skutecznie atakował Drąg i to trzykrotnie. Swoją sytuację wykorzystał również Dawid Szczybelski i drugi raz Słapek. Z kolei Kowal otworzył oraz zamknął wynik dwiema bramkami. Tym samym KS Walim poszerzył swoje terytorium. Wielka Sowa czuwa!

Podgórze Wałbrzych 1:11 (1:4) KS Walim

x3 Kowal 12′,79′,84′; x2 Słapek 18′,69′; Kraus 28′, x4 Drąg 35′,50′,53,75; Szczybelski 60′

Podgórze: Kubiak – Wroczyński, Mikołajski (76′ Grygiel), Śpiewak, Sysiak, Sajdak, Mocydlarz, Lewandowski, Kubiak, Kobylański, Hertmanowicz J., Hertmanowicz M.

Walim: Zieliński – Kraus D. (57′ Szczybelski), Skotnicki, Słapek, Drąg, Młocek, Kowal, Byrski, Kraus A. (66′ Gawryś), Ryś, Rzeczycki

Boroch, Kaliszewski, Pokora

P