28/02/2021

Transmisja: Miłek (PWSZ) vs Ratajczyk (Olimpia)

Ekstraligowa potyczka dwóch bramkostrzelnych napastniczek, które doskonale znają siebie z gry w reprezentacji Polski U19 to jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków one vs one w tym sezonie na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej. Transmisja starcia obowiązkowa.

Miłek wraz z AZS PWSZ Wałbrzych zmierzy się na własnym boisku z Ratajczyk i jej MKS Olimpią Szczecin. Mimo, że Olimpia przeszła spore zmiany kadrowe to nadal pozostaje niebezpiecznym rywalem, szczególnie w wyjazdowych spotkaniach.

Klaudia Miłek wróciła w tym sezonie po długiej rehabilitacji w 1 kolejce, kiedy to właśnie trafiła do bramki Olimpii w Szczecinie. PWSZ wówczas zwyciężył 6:0, a bramki strzeliły również: w debiucie x2 Klaudia Fabova, Julia Kowalczyk, również debiutująca w barwach Wałbrzycha Anna Zając oraz Oliwia Rapacka.

Miniony sezon nieco inaczej wyglądał jeśli chodzi o bezpośrednie starcia dwóch zespołów. Przypomnijmy wpierw, że Olimpia w klasyfikacji generalnej zajęła pierwszy raz szóste miejsce, a także walczyła w półfinale Pucharu Polski. Dodatkowo Olimpijki udany sezon ukoronowały brązowym medalem Mistrzostw Polski U19 i doskonałą organizacją turnieju finałowego czempionatu. Z kolei PWSZ Wałbrzych finiszował na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej najwyższej klasy rozgrywkowej w polskim kobiecym futbolu.

Roksana Ratajczyk w zeszłym sezonie najszybciej otworzyła bramkowo Ekstraligę otwarciem wyniku spotkania z PWSZ w 1 kolejce, w 1 minucie gry. Również wyrównała na 1:1 w 20 minucie meczu. Końcowy rezultat korzystniejszy był dla wałbrzyskiej drużyny, która zwyciężyła 5:2 po bramkach Anny Rędzi, Jolanty Siwińskiej (aktualnie Górnik Łęczna), Dominiki Dereń, debiutującej wówczas Julity Głąb oraz… Miłek.

W jesiennym rewanżu na Ratuszowej, w 12 odsłonie ponownie lepsze okazały się piłkarki z Wałbrzycha. Podopieczne trenera Kamila Jasińskiego zwyciężyły 3:1 po bramkach Karoliny Gradeckiej (zakończyła karierę), Anny Rędzi oraz Dominiki Dereń. Celny strzał dla Olimpii oddała Natalia Oleszkiewicz. Nie grała wówczas kontuzjowana Miłek. Co ciekawe, wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Grupa mistrzowska fazy play off i 26 kolejka to remis 2:2 w Wałbrzychu. Na celne strzały Mesjasz i Głąb odpowiedziały Oleszkiewicz oraz w doliczonym czasie gry Magdalena Szwed. Miłek nadal była kontuzjowana, a w meczu także nie ujrzeliśmy Ratajczyk.

Teraz czas na drugie rozdanie pojedynku, które będziemy dla Was transmitować. Punkty w tym przypadku są sprawą drugorzędną. Liczy się zwycięstwo i jak najlepsze rozegranie ataku. Miłek vs Ratajczyk, a dodatkowo Jagoda Sapor vs Joanna Pastusiak w bramce czy również Oliwia Rapacka vs Olga Sirant to absolutny must have w karcie wyczekiwanej bitwy.

Video zapowiedź transmisji:

Zapowiedź sobotniej transmisji

Przed Wami zapowiedź naszej sobotniej transmisji – to będzie nieziemski pojedynek!AZS PWSZ Wałbrzych vs MKS Olimpia SzczecinMuzyka: Korn – Never Never (C) 2013 Prospect Park

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Wtorek, 30 października 2018

 

Roksana Ratajczyk promo:

Miłek (PWSZ) vs Ratajczyk (Olimpia) – Roksana promo

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany pojedynek transmitowany na naszej stronie facebook już w najbliższą sobotę (03.11.18)Roksana Ratajczyk przesyła oświadczenie dotyczące zbliżającego się starcia z Klaudia Miłek AZS PWSZ Wałbrzych vs MKS Olimpia SzczecinMuzyka: Taproot – Calling

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Czwartek, 1 listopada 2018

 

Omówienie karty walki:

Miłek (PWSZ) vs Ratajczyk (Olimpia) – karta

Transmisja walki Klaudia Miłek vs Roksana Ratajczyk AZS PWSZ Wałbrzych vs MKS Olimpia Szczecin startuje jutro od godziny 10:45 na naszej stronie facebook!Omawiamy kartę walki, w której również wyróżniliśmy takie pojedynki jak:Jagoda Sapor vs Joanna PastusiakOliwia Rapacka vs Olga SirantMuzyka: Taproot – Calling

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Piątek, 2 listopada 2018

 

Transmisja tradycyjnie na naszej stronie facebook w sobotę (03.11.18) od godziny 10:45.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.