Siatkówka Kobiet: Kadetki Chełmca wygrywają

Po zaciekłym meczu na własnej hali kadetki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zwyciężyły 3:2 zespół MKS Rokita Brzeg Dolny. Starcie wielokrotnie sięgało zenitu, a podopieczne trenera Fabiana Kurzawińskiego pozbierały się w tie break’u.

Pierwszy set należał wpełni do gości. Wygrana Brzegu Dolnego 25:8 zaniepokoiła ekipę Chełmca. Szybka analiza sytuacji pozwoliła na wygraną w drugiej odsłonie spotkania. Trzeci set należał jednak ponownie do Brzegu. Nadszedł czas na wyeliminowanie błędów na parkiecie, a co za tym idzie Chełmczanki doprowadziły do tie break’u. W tym z kolei pewnie wygrały 15:8.

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – MKS Rokita Brzeg Dolny 3:2 (8:25, 25:16, 17:25, 25:15, 15:8)

Chełmiec: Mieczkowska, Kucharczyk, Rzeczycka Judyta, Biarda, Suchomska, Długosz, Cieśla  (libero) oraz Ignaczak, Jung, Woźniak, Rzeczycka Julia, Arendarczyk (libero)

Zespół aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Lideruje KS AZS AWF SMS Junior Wrocław (12), a trzecie miejsce należy do UMKS Volley Głogów (6). Już 10.11.18 kadetki powalczą na wyjeździe z UKPS Lubin o godzinie 15:00