02/03/2021

A klasa: Sudety ponownie zwycięskie

Sudety Dziećmorowice przeżywają rasowe odrodzenie. Kolejne zwycięstwo po zapisanym, historycznym meczu z Górnikiem Wałbrzych nastąpiło na wyjeździe z Błękitnymi Słotwina. Hat trick skolekcjonował Michał Wądołowski.

Sudety od samego początku narzuciły swój charakter gry. Już w 10 minucie spotkania długie podanie Marcin Otwinowskiego wykorzystał Michał Wądołowski. Dwanaście minut później dochodzi do sensacyjnego strzału Wądołowskiego i rajdu spod własnego pola karnego pod szesnastkę Słotwiny. Piłka z mocnym impetem przelobbowała bramkarza gospodarzy i wpadła na 2:0.

Po zmianie stron piłkarze Słotwiny zdobyli bramkę kontaktową. Jednak w miarę szybko poszła składna odpowiedź od Sudetów. Sam na sam po podaniu Marcina Kwiatkowskiego sytuację wykorzystał Damian Baran. W 63′ po wejściu w pole karne i oddaniu strzału na krótki słupek wspomniany Wądołowski skompletował hat trick. W 79′ bezpośrednio z rzutu wolnego gospodarze oddali celny strzał na 4:2. Ostatecznie wynik został utrzymany z korzyścią dla ekipy z Dziećmorowic. Dla piłkarzy Sudetów to już czwarte zwycięstwo z rzędu.

Błękitni Słotwina 2:4 (0:2) Sudety Dziećmorowice

x3 Wądołowski 10′,21′,63′; Baran 55′

Błękitni:

Sudety: Byra Marcin – Byra Mariusz, Szpindler, Otwinowski (25′ Kobus), Osiecki, Łęczycki, Kwiatkowski, Wądołowski (74′ Szulecki), Lech (45′ Skrzypiec), Choma, Baran

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.