A klasa: Victoria w Nowym Mieście

Drugi mecz z rzędu grany na własnym boisku przegrał Górnik Nowe Miasto Wałbrzych. Tym razem teren zdobyty został przez Victorię Świebodzice.

Po bezbramkowym remisie z Zagłębiem oraz urządzonym festiwalu strzeleckim z Unią Bogaczowice piłkarze Victorii wyruszyli do Nowego Miasta. Dobry charakter gry oraz rozgrywane ataki pozycyjne zaowocowały końcowym triumfem ekipy ze Świebodzic. Mimo, że do przerwy na włosku wisiał bezbramkowy remis to w 40 minucie Dawid Krzyżanowski precyzyjnie wykorzystał rzut rożny głową.

W drugiej części spotkania Paweł Grzesiak po otrzymaniu prostopadłego podania w polu karnym Górnika oddał strzał na 2:0. Następnie konsekwentna gra w linii obrony oraz szukanie dalszych sytuacji z głową pozwoliło utrzymać wynik do końca.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:2 (0:1) Victoria Świebodzice