A klasa: Rzeczycki zamienia 11 na dwa gole

Czekaliśmy na starcie Roberta Rzeczyckiego z Bartkiem Ogrodnikiem! Naprawdę, pod Wielką Sową doszło do nietuzinkowej dawki emocji! Rzeczycki zamienił dwie podyktowane jedenastki na bramkowe zdobycze, a wynik meczu ostatecznie zabrzmiał 5:3.

Pojedynki one vs one były wielokrotnie toczone na boisku zespołu KS Walim. Gospodarze postawili mocne warunki, a co za tym idzie w meczu doszło do wielu ciekawych sytuacji. Z drugiej strony napierała Iskra. Team grającego trenera Bartka Ogrodnika szukał wielu sposobów na boisku by zgarnąć punkty. Piotr Krupa otworzył w 8 minucie wynik starcia, po czym nastąpiły odpowiedzi od gospodarzy.

Podytkowane zostały dwa rzuty karne dla Walimia, które precyzyjnie wykończył doświadczony Robert Rzeczycki w 35′ oraz 70 minucie spotkania. Ten drugi był dynamiczną odpowiedzią na bramkę Dominika Gryki. W międzyczasie skuteczne akcje wykończyli Łukasz Młocek i Kamil Drąg. Ostatnią bramkę zanotował Ogrodnik.

KS Walim 5:3 (1:1) Iskra Witków

x2 Rzeczycki 35′,70′; Młocek 55′ Skotnicki 60′, Drąg 80′ – Krupa 8′ Gryka 70′, Ogrodnik 89′

Walim: Zieliński – Kraus D. (86′ Gałecki), Skotnicki, Słapek (65′ Miklas), Drąg, Młocek, Kowal, Byrski, Kraus A. (78′ Gawryś), Pokora, Rzeczycki

Boroch, Szczybelski, Ryś

Iskra: Poręba – Adamski (80′ Majerski), Ogrodnik K. (69′ Gaweł), Kołodziej, Gryka, Groń, Jasiurkowski (46′ Skut), Krupa, Kałuźiński, Dynerowicz, Ogrodnik B.