06/03/2021

A klasa: Zapowiedź czternastej kolejki

Chyba wszyscy przywykliśmy do istnej jazdy bez trzymanki w związku z rozgrywkami wałbrzyskiej Serie A. Inaczej byc nie może w kwestii zbliżającej się czternastej odsłony najbardziej emocjonujących spotkań naszego regionu.

Mianem hitu kolejki niewątpliwie można określić bitwę Herbapolu Stanowice z Górnikiem Wałbrzych. Mecz, który może wpłynąć na podium rundy jesiennej, a także może przybliżyć jeden team do zgarnięcia mistrzostwa trzeciej pory roku, wstrząśnie! Awizowany pojedynek Kamila Lesińskiego z Kamilem Młodzińskim to wyczekiwany moment, a dodatkowo Stanowice Express są w potężnym gazie. Z drugiej strony Górnik powrócił na właściwy tor po zwycięstwie z Darborem. Next station – Stanowice. Main station – championship of the round!

Oczywiście nie zabraknie z tego widowiska transmisji! Start na naszej stronie facebook w niedzielę 11.11.18 od godziny 10:45!

Dzień wcześniej odbędzie się starcie dwóch ekip, które zdobyły Nowe Miasto. Mowa oczywiście o Victorii Świebodzice i KS Walim. Gandera vs Rzeczycki? Zapowiada się pasjonująco!

Darbor Bolesławice z jednym zwycięstwem chce zmienić krajobraz ponownie na własnym boisku. Z kolei Błękitni Słotwina charakterystyczną grę w roli gospodarza pragną przenieść do Bolesławic. Czy pojedynek będzie trzymał w napięciu do samego końca? Możemy spekulować, ale na rezultat warto poczekać.

Sudety Dziećmorowice podejmą przy własnej publice lidera Orła Lubawkę. Wądołowski zmierzy się w bramkostrzelnym pojedynku z Musiałem. Czy Orły Jean-Claude Van Damme’a stracą punkty? A może renesansowe Sudety zostaną powstrzymane? Cztery zwycięstwa z rzędu budują mocno gospodarzy przed testem w Dziećmorowicach.

Unia Jaroszów jest w trudnej sytuacji. Po remisie z Unią Bogaczowice nadchodzi czas na mecz z Górnikiem Nowe Miasto. Szykuje się ciekawa przeprawa.

Gladiatorzy po zwycięstwie z Zagłębiem wracają do Głuszycy i czekają na pojedynek z Unią Bogaczowice. W myśl ustrzymania formy piłkarze Włókniarza mogą urządzić ciekawe, a zarazem ofensywne przywitanie dla rywali.

Pojedynek outsiderów ostatniej kolejki. Mowa o Podgórzu Wałbrzych oraz Iskrze Witków. Team grającego trenera Bartka Ogrodnika chce wykorzystać ostatnie dwie kolejki na zdobycze punktowe, które tak bardzo są im potrzebne.

Main Event, czyli bitwa na Arenie Dąbrowskiego. Czarni Wałbrzych vs Zagłębie Wałbrzych. Jakub Nowicki vs Łukasz Wojciechowski. Jeden i drugi zespół trenuje na wspomnianej arenie oraz rozgrywa domowe mecze. To mogą być derby w nieziemskim wydaniu. Transmisja na naszej stronie facebook w niedzielę 11.11.18 od godziny 13:45!

Rozkład jazdy bez trzymanki:

Victoria Świebodzice vs KS Walim – 10.11.18 – 14:00

Herbapol Stanowice vs Górnik II Wałbrzych – 11.11.18 – 11:00 – Transmisja

Włókniarz Głuszyca vs Unia Bogaczowice – 11.11.18 – 14:00

Podgórze Wałbrzych vs Iskra Witków – 11.11.18 – 14:00

Unia Jaroszów vs Górnik Nowe Miasto – 11.11.18 – 14:00

Sudety Dziećmorowice vs Orzeł Lubawka – 11.11.18 – 14:00

Darbor Bolesławice vs Błękitni Słotwina – 11.11.18 – 14:00

Czarni Wałbrzych vs Zagłębie Wałbrzych – 11.11.18 – 14:00 – Transmisja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.