A klasa: Unia pozytywnie zaskoczyła

Po przegranej z Victorią Świebodzice zawodnicy Górnika Nowe Miasto wyruszyli do Jaroszowa by odrobić punktowe straty. Ku ździwieniu wszystkim gospodarze nie ułatwili gry i stoczyli naprawdę wyrównany pojedynek.

Remis 3:3 Unii z Nowym Miastem? Ktoś to przewidział? Chyba nikt! Wynik co prawda otworzył Mateusz Wroczyński, ale pięć minut później wyrównał Janusz Sypko. Niedługo potem Mariusz Fedycki i Łukasz Stec wyprowadzili zespół na prowadzenie, ale Sypko ponownie odpowiedział.

W drugiej części meczu gospodarze szukali swoich okazji i kontrowali ataki Nowego Miasta. Doczekaliśmy się bramki wyrównującej Kamila Czapli. W ostatnim kwartale spotkania Szymon Fedyczkowski miał fantastyczną sytuację, lecz nie trafił do pustej bramki gości, a raz obił słupek. Mimo, że czasu zostało dużo, to sam remis dla Unii to bardzo duży plus. Tymbardziej, że zespół zajmuje 15 miejsce w klasyfikacji generalnej wałbrzyskiej Serie A.

Unia Jaroszów 3:3 (2:3) Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

x2 Sypko 8′,33′; Czapla 66′ – Wroczyński Mateusz 3, Fedycki 14, Stec 18

Unia: Warych – Fedyczkowski, Czapla, Sypko, Rogala, Łukasiewicz, Kowalczyk, Miłek, Dobrowolski, Bohonos N. (75′ Warych), Bobowski (67′ Makówka)

Puchalski, Głód, Bohonos S.

NW: Małek – Kaczmarek, Wroczyński G. (75′ Kulik), Wroczyński Mateusz, Stec, Rosiński (65′ Wolkenstein), Misiułajtys S., Misiułajtys Ł. (79′ Raciniewski), Misiak, Matuła, Fedycki

Sprawka, Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

UKS Bielawianka Bielawa startowała w futsalu

W Opolu rozegrana została jedna z grup eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w Futsalu U18. Startowała UKS Bielawianka Bielawa, ale ostatecznie to Ślęza Wrocław wyszła z grupy i pojedzie na finały do Torunia. Bielawianki wygrały z Unią Opole 7:3, ale uległy 7:5 wspomnianej Ślęzy. Przypomnijmy, że piłkarki trenera Sebastiana Głogowskiego zakończyły […]