A klasa: Darbor z drugim zwycięstwem

Dopiero drugie, ale okazałe zwycięstwo Darboru Bolesławice i ponownie na własnym boisku. Tym razem z Błękitnymi Słotwina. Zapowiadało się na bardziej wyrównany pojedynek. Jednak gospodarze postawili swoje warunki i zgarnęli trzy punkty.

Wynik do przerwy za sprawą strzałów debiutującego Antonio Gomesa Camacho Juniora, Mariusza Pietruszki i Dawida Wojaka brzmiał 3:0. Po zmianie stron hat trick skompletował brazylijczyk, a dodatkowo bramkę zanotował Jarosław Jagła. Dla Słotwiny honorowego gola strzelił Patryk Łuka

Darbor Bolesławice 6:1 (3:0) Błękitni Słotwina

x3 Antonio Gomes Camacho Junior 5′,58′,78′; Pietruszka 11, Wojak 41, Jagła 75 – Łuka 88

Darbor: Suski – Gomes Camacho Junior, Smaruj (55′ Sobel D.), Sobel M. (55′ Gawlak), Pietruszka, Okarma (80′ Kurzeja), Morąg (60′ Jagła), Misiurka (65′ Włodarski), Krawczyk, Dopieralski (77′ Pogoda)

Fijałkowski

Słotwina: Patyk – Stabrawa (75′ Bonciuń), Rudnicki (75′ Kukułka), Mróz, Łuka, Łabuz, Krzeczowski Ł. (67′ Dziurbacz), Krzeczowski M., Dukat, Antonov