Lokomotiva Mezimestii zakończyła rundę jesienną

Zakończyła się jesienna runda czeskich rozgrywek Skupiny B, w których rywalizuje nasz dobry znajomy Maciej Łukasik. Mieszkający w Golińsku piłkarz bardzo chwali sobie grę w pobliskiej Lokomotivie Mezimestii.

Łukasik (na zdjęciu) – wcześniej grający w Czarnych Wałbrzych – dołączył na sezon 2018/2018 do czeskiej Lokomotivy Mezimestii. Zespół ma niesamowite wsparcie kibiców ze wspomnianej miejscowości i nie tylko! Same domowe eventy mają charakter rodzinnej atmosfery, a sami zawodnicy dostarczają niesamowitej rozrywki i naprawdę efektownych walk z nietuzinkowymi rywalami.

Runda jesienna naszych sąsiadów dobiegła końca. Ostatni mecz rozegrany na swoim boisku z TJ Sokol Malsovice charakteryzował się niesamowitą ofensywną kanonadą akcji. Lokomotiva była bardzo bliska zwycięstwa w ostatnich minutach spotkania, ale to jednak goście zwyciężyli 4:3.

Bramki dla Mezimestii strzelali: Vojtech Krejci 21′, Pavel Bures 25′ oraz Petr Sprinc 88′. Z kolei dla Sokola strzelali: Roman Dusanek 54′, Jiri Jares 65′ oraz Tomas Franc 73′. Maciek rozegrał pełne 90 minut gry. Aktualnie zespół Lokomotivy zajmuje 12 pozycję z dorobkiem 10 punktów. Lideruje TJ Spartak (31).

Mimo, że pozycja numer 12 jest nieco daleka, to drużyna spogląda pozytywnie w przyszłość oraz szykuje się do rozgrywek rundy wiosennej. Praca, wytrwałość i poprawienie pewnych elementów powinno zaowocować lepszymi rezultatami na wiosnę 2019. My będziemy przekazywać Wam wieści od team’u, u którego w tym sezonie mieliśmy okazję zagościć.