28/02/2021

A klasa: KS Walim wygrywa u podnóża Wielkiej Sowy

KS Walim zwyciężył ponownie na własnym stadionie i tym samym ciekawie i efektownie zakończył jesienną rundę wałbrzyskiej Serie A. Unia Jaroszów również pokazała się z dość ofensywnej strony, szczególnie w pierwszej odsłonie spotkania.

W 14 minucie wynik otworzył Paweł Miklas, a niedługo potem bramkę zanotował legendarny Robert Rzeczycki. Bramka pięknie nawiązała do zdobyczy w meczu z Górnikiem Wałbrzych czy dwiema skutecznymi jedenastkami z Iskrą Witków. Była to szybka odpowiedź na strzał Norberta Bohonosa z Unii Jaroszów.

Druga część obfitowała w konsekwente dążenie do celu jednej i drugiej drużyny. Team Rzeczycki kontrolował jakość gry i nie dał sobie odebrać zwycięstwa. Dla drużyny z Walimia to mocna podbudowa w kwestii walki w rundzie wiosennej wałbrzyskiej Serie A.

KS Walim 2:1 (2:1) Unia Jaroszów

Miklas 14′, Rzeczycki 28′ – Bohonos N. 26′

Walim: Zieliński – Kraus D., Skotnicki, Drąg, Młocek, Kowal, Byrski, Kraus A., Miklas (80′ Drzewiecki), Pokora, Rzeczycki

Szczybelski, Gawryś, Gałecki, Boroch, Ryś

Unia: Warych G. – Fedyczkowski (66′ Czapla M.), Kąsik, Czapla K., Warych T., Sypko, Rogala, Łukasiewicz, Kowalczyk (75′ Makówka), Bohonos N., Bobowski

Puchalski, Struszka, Miłek, Bohonos S.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.