A klasa: Zarząd Zagłębia rezygnuje z Carewicza

Dosyć szokująca informacja obiegła świat wałbrzyskiej Serie A. Po długiej i owocnej przygodzie  Marek Carewicz został zwolniony z funkcji trenera drużyny GKS Zagłębie Wałbrzych.

Carewicz to były piłkarz Zagłębia i trener z wieloletnim stażem. Wprowadził w dużej mierze odmłodzone Zagłębie z mocnym impetem do A klasy. Jego beniaminkowie mają za sobą udaną rundę jesienną, w której przez dłuższy czas gościli w czołowej szóstce. Zespół z bilansem 5-5-5 i 20 punktami uplasował się na 8 pozycji w klasyfikacji generalnej wałbrzyskiej Serie A.

De facto jest to bardzo dobry wynik. Tymbardziej dziwi wszystkich decyzja zarządu Zagłębia o odsunięciu Carewicza od prowadzenia zespołu. Jaka będzie przyszłość drużyny? Czas pokaże. W piłkarskich kuluarach mówi się, że stery przejmie jeden z zawodników “Thorezu”.

One thought on “A klasa: Zarząd Zagłębia rezygnuje z Carewicza

  1. nie dziwi. Drużyna gra słabo. Fakt że to nie tylko wina trenera no ale może przyda się ktoś z innym pomysłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: KS Walim wygrywa u podnóża Wielkiej Sowy

KS Walim zwyciężył ponownie na własnym stadionie i tym samym ciekawie i efektownie zakończył jesienną rundę wałbrzyskiej Serie A. Unia Jaroszów również pokazała się z dość ofensywnej strony, szczególnie w pierwszej odsłonie spotkania. W 14 minucie wynik otworzył Paweł Miklas, a niedługo potem bramkę zanotował legendarny Robert Rzeczycki. Bramka pięknie […]