Transmisja: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych vs KKS Ren But Złotoryja

Po wygranej z KS Milicz i UKS Ares LO Nowa Sól siatkarki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych utrzymują dobrą dyspozycję. Teraz czas wrócić na własną halę i podjąć KKS Ren But Złotoryja.

Drużyna Złotoryi aktualnie zajmuje w tym sezonie ostatnie miejsce w klasyfikacji generalnej III ligi. Siatkarki Chełmca z kolei liderują z dorobkiem 12 punktów. Dla przykładu Złotoryja nie zdobyła ani jednego oczka w rozegranych do tej pory meczach.

Gospodynie planują rozegrać szybkie spotkanie. Pytanie czy będzie tak łatwo jak chociażby z EI-TIM Volley Głogów? Czas i sam mecz pokaże. My jednak nastawiamy się jak zawsze na dawkę solidnych, ofensywnych emocji. W końcu transmitujemy to spotkanie.

Transmisja spotkania tradycyjnie na naszej stronie facebook w najbliższą sobotę (01.12.18) od godziny 15:45.

Z kolei bardzo ważne spotkanie na wyjeździe rozegra KS Milicz z KS AZS AWF PIKO Sport Wrocław tego samego dnia o godzinie 16:30.

One thought on “Transmisja: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych vs KKS Ren But Złotoryja

  1. superaśnie dla osób które z różnych przyczyn nie mogą brać udziału jako kibic na żywo Brawo WY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

IV liga: Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców IV ligi grupy wschodniej po 16 kolejkach spotkań. 22 bramki: Grzegorz Rajter Grzegorz (Orzeł Prusice) 13 bramek: Michał Bartkowiak (Śląsk II Wrocław) 12 bramek: Kacper Rokicki (Sokół Marcinkowice) 10 bramek: Igor Wargin (Sokół Wielka Lipa) 9 bramek: Kamil Pyzłowski (Sokół Wielka Lipa), Maciej Kowalczyk (Piast Żerniki Wrocław), Damian […]