03/03/2021

Puchar Polski: AZS PWSZ Wałbrzych jedzie do Konina

Dopiero co powstrzymały INWAZJĘ i zapewniły sobie awans do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu, a teraz wkraczają w kolejną rozgrywkę. Mowa oczywiście o piłkarkach trenera Kamila Jasińskiego, które wyruszają do Konina by zmierzyć się z Medykiem II Konin w jednej z odsłon Pucharu Polski.

W minionym sezonie ekipę z Wałbrzycha zatrzymał jedynie Górnik Łęczna praktycznie w końcowej fazie trwającej rywalizacji. Ten sezon to gra wielu nowych twarzy w zganym team’ie PWSZ. W Ekstralidze dziewczyny idą jak burza. Puchar Polski to dla wielu drugorzędna sprawa, ale wyzwanie to wyzwanie.

Ciekawi z jakimi postaciami z Medyka Konin spotkają się wojowniczki z Wałbrzycha. Mimo, że grają z drugim zespołem wielokrotnego Mistrza Polski, to w składzie mogą znaleźć się piłkarki z pierwszej drużyny. Medyk II Konin na co dzień rywalizuje w I lidze grupie północnej i aktualnie zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 20 punktów.

Przypomnijmy, że w tym sezonie PWSZ zremisował z Medykiem w rozgrywkach Ekstraligi na wyjeździe 3:3 w 9 kolejce po bramkach Oliwii Rapackiej, Marcjanny Zawadzkiej i Klaudii Fabovej.

Początek spotkania w Koninie jutro (28.11.18) o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Romana Dmowskiego 4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.