Imperium Boxing w 2018 roku

Jakub Zima 1

Imperium Boxing Wałbrzych, klub bokserski, którego podopieczni błyszczą na arenach krajowych i międzynarodowych. Dlaczego tak mało mówi się o ich dokonaniach? Podopieczni Krzysztofa Sałdonia i Mariusza Burzyńskiego z mistrzowskich imprez wielokrotnie wracali z medalami.

Pięściarze na ringu udowodnili swoje umiejętności. Obecnie wałbrzyski klub jest oceniany jako najlepsza młodzieżowa szkoła bokserska na Dolnym Śląsku. Osiągnięcia zawodników Imperium klasyfikują ich też wysoko w kraju.

Systematyczna praca szkoleniowa w klubie sprawiła, że wałbrzyscy pięściarze w poprzednim roku stanęli na ringu aż 150 razy. 120 walk zakończyli zwycięsko. Zdobyli 9 medali Mistrzostw Polski (1 złoty, 2 srebrne i 6 brązowych).

Wybieramy bramkarza roku 2019

Bokserzy Imperium wygrali również kilka międzynarodowych turniejów pięściarskich. Szczególnie ważnymi były zwycięstwa grupy zawodników w Krakowie i Jakuba Szydełko w Izraelu.

Error: no poll found with the specified ID

foto: ilustracyjne

One thought on “Imperium Boxing w 2018 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Pływacy ruszają do walki

Uwaga z powodu awarii na krytej pływalni przy Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu pierwsza edycja III Szkolnej Ligi Pływackiej 11.01.2019 roku odbędzie się na basenie sportowym w Centrum Aqua Zdrój.  Rozpoczynamy zmagania w ramach Szkolnej Ligi Pływackiej. Wydarzenie będzie podzielone na dwie edycje. W pierwszym etapie 11 stycznia uczniowie szkół […]