Reprezentacja: Klaudia Fabova z powołaniem

Reprezentacja Słowacji nie zwalnia tempa. Po wznowieniu treningów przez piłkarki w danych klubach, rozesłane zostały powołania na towarzyski dwumecz z Turcją, który odbędzie się w dniach 19.01. oraz 22.01. w doskonale znanej piłkarkom Antalyi.

Powołanie tradycyjnie już otrzymała nowa postać w drużynie AZS PWSZ Wałbrzych, napastniczka Klaudia Fabova. W ubiegłym roku bramkostrzelna Słowaczka seryjnie otrzymywała powołania do seniorskiego, narodowego zespołu swojego kraju. Wcześniej także była etatową postacią w reprezentacji U19 Słowacji.

Przypomnijmy, że na Klaudię możecie głosować w naszym plebiscycie w kategoriach “Debiut jesieni 2018” oraz “Najładniejsza bramka na transmisji Sportowy Wałbrzych TV”

https://sportowy-walbrzych.com.pl/2018/12/20/best-of-the-best-wybieramy-najlepszych-w-2018-roku-oddaj-swoj-glos/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Plan sparingowy Orła Lubawki

Wałbrzyska Serie A coraz bliżej! Poszczególne drużyny wznawiają przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek i planują mecze kontrolne, a co za tym idzie nie może być inaczej w kwestii aktualnych liderów, a zarazem mistrzów jesieni, czyli piłkarzy drużyny Orzeł Lubawka. Team Jean-Claude Van Damme’a treningi wznowi 4 lutego. Z kolei pierwszy […]