SZS: Dziewczęta z PGS nr 11 najlepsze w siatkówce

Miejski etap rozgrywek gimnazjady w siatkówce dziewcząt zakończony. Na starcie stanęło 13 reprezentacji szkolnych. Po bardzo trudnej fazie eliminacyjnej, rozegrany został etap ćwierćfinałów. Najlepsza czwórka trafiła bezpośrednio do strefy medalowej.

Podobnie jak u chłopców, zdecydowanym faworytem było Publiczne Gimnazjum Sportowe nr 11. Dziewczęta z PGS 11 pewnie awansowały do finału. Równie dobrą grę zaprezentowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5. Obie ekipy swoją postawą sprawiły, że wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na mecz finałowy.

Bardzo dobry mecz obfitował w dużą dawkę emocji. Pierwszy set padł łupem PSP 5. W drugim lepszym było PGS 11 i tak o zwycięstwie decydował tie-break. W dodatkowym secie więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki z gimnazjum sportowego. Wygrana 2:1 dała PGS 11 awans do kolejnej fazy rozgrywek Szkolnych Związków Sportowych.

SZS: Miejski Finał Gimnazjady w siatkówce

Emocje i walka do końca o każdy punkt. Tak wyglądały dzisiaj siatkarskie zmagania Gimnazjady!!!AQUA ZDRÓJ Wałbrzych – Centrum Aktywnego WypoczynkuSzkolny Związek Sportowy – WałbrzychSzkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk"Wałbrzych Moje Miastomusic: "epic" from bensound.com