Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Co nas czeka w nadchodzący weekend? Victoria zagra z Brazylią!

A klasa: Victoria wygrywa z KS Walim

W nadchodzący weekend czeka nas wiele emocji związanych z naszą Wałbrzyską Serie A. Mowa o kolejnych meczach sparingowych, w tym między innymi pierwszymi sprawdzianami Zagłębia Wałbrzych czy Victorii Świebodzice, którzy zagrają z reprezentantami Brazylii!

Darbor Bolesławice po zremisowanym 3:3 meczu z Błękitnymi Słotwina rozegra kolejne starcie tym razem z drużyną Karolina Jaworzyna Śląska (Liga Okręgowa). W teście zaprezentują się kolejne – być może – potencjalne nowe twarze Darboru.

Zagłębie Wałbrzych pod dowództwem nowego szkoleniowca Łukasza Wojciechowskiego zawalczy z juniorami Polonii Stal Świdnica (LDJ). W przypadku Thorez’u to tradycyjny akcent przygotowań do rundy wiosennej. Jaki skład wystawi trener Łukasz? Przekonamy się już niedługo!

Ciekawie jak poradzą sobie zespoły Czarnych oraz Górnika Nowe Miasto Wałbrzych w bezpośrednim pojedynku. Spotkanie z cyklu Wałbrzyskiej Serie A może okazać się niezłym przedsmakiem ligowych pojedynków.

Do gry wraca również Victoria Świebodzice. Pierwszy sparing pierwotnie miał odbyć się z LKS Wiśniową (A klasa, grupa Wałbrzych II). Jednak drużyna nie jest w stanie się zebrać, dlatego też podopieczni grającego trenera Daniela Gandery zagrają z reprezentantami Brazylii mieszkającymi w Świdnicy. Piłkarze szukają zatrudnienia w okolicy. Czy w meczu ujrzymy powracającego do Victorii Marcina Traczykowskiego?

Błękitni Słotwina z kolei zagrają z liderami B klasy – grupa Wałbrzych I, czyli Zielonymi Mrowiny. Po wspomnianym, zremisowanym 3:3 meczu z Darborem Bolesławice zapowiada się kolejny ciekawy fragment przygotowań Słotwiny do inauguracji wiosennych rozgrywek.

Sparingowy rozkład jazdy Wałbrzyskiej Serie A:

Czarni Wałbrzych vs Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 02.02. – Świebodzice – 12:00

Victoria Świebodzice vs Drużyna z Brazylii – 02.02. – Świebodzice – 16:00

Darbor Bolesławice vs Karolina Jaworzyna Śląska (Liga Okręgowa) – 02.02. – Żarów – 16:00

Zagłębie Wałbrzych vs Juniorzy Polonii Stal Świdnica (LDJ) – 02.02. – Wałbrzych – Ratuszowa – 17:00

  Łukasz Grudniewski odchodzi

Błękitni Słotwina vs Zieloni Mrowiny (B klasa – grupa Wałbrzych I) – 03.02. – Żarów – 13:30

A klasa: Co nas czeka w nadchodzący weekend? Victoria zagra z Brazylią!

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!

P